Michael B. Jordan i Ryan Coogler łączą siły. Co wiemy o ich nowym projekcie?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+B.+Jordan+i+Ryan+Coogler+%C5%82%C4%85cz%C4%85+si%C5%82y.+Co+wiemy+o+ich+nowym+projekcie-153719
Michael B. Jordan i Ryan Coogler łączą siły. Co wiemy o ich nowym projekcie?
źródło: Getty Images
autor: Dimitrios Kambouris
Ryan Coogler chętnie współpracuje z Michaelem B. Jordanem. Duet, który ma na koncie takie filmy jak "Fruitvale" czy dwie części "Czarnej Pantery", przygotowuje się do nowego projektu. Co o nim wiemy? 

GettyImages-983248158.jpg Getty Images © Kevin Mazur

Tajemniczy projekt Ryana Cooglera i Michaela B. Jordana


Szczegóły nowego projektu Ryana Cooglera i Michaela B. Jordana trzymane są w ścisłej tajemnicy – do tego stopnia, że potencjalni producenci i przedstawiciele studiów musieli udać się do siedziby agencji reprezentującej duet, by zapoznać się ze szkicem scenariusza autorstwa Cooglera. Ma on także napisać i wyreżyserować całość, a jedną z ról zagra Jordan.

Na tym etapie wiadomo jedynie, że ma to być film gatunkowy. Horror, thriller, sci-fi, fantasy? – to pozostaje tajemnicą. Dwa źródła, na które powołuje się The Hollywood Reporter, podają, że będą w nim elementy filmu kostiumowego, ale Coogler ani nikt z jego współpracowników nie odniósł się do tych informacji. 

Wspólne projekty Michaela B. Jordana i Ryana Cooglera


Współpraca między Michaelem B. Jordanem a Ryanem Cooglerem trwa już od ponad dekady. Po raz pierwszy spotkali się na planie opartego na prawdziwych wydarzeniach dramatu "Fruitvale". Przyniósł on reżyserowi nagrody m.in. na festiwalu Sundance oraz w Cannes. W kolejnych latach zrealizowali wspólnie takie filmy jak "Creed: Narodziny legendy", "Czarna Pantera" i "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", w którym aktor wcielił się w postać Erika Killmongera.

"Czarna Panetra: Wakanda w moim sercu" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones