A czy Ty obejrzysz nowy serial Michaela Baya?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Bay%2C+autor+%22Bad+Boys%22%2C+%22Twierdzy%22+i+%22Transformers%22%2C+kr%C4%99ci+serial+o+%C5%82owcy+nagr%C3%B3d-149490
A czy Ty obejrzysz nowy serial Michaela Baya?
źródło: Getty Images
autor: Mark Thompson
Amazon Prime Video wyprodukuje serial autorstwa scenarzysty Joego Bartona oraz reżysera-producenta Michaela Baya. Projekt nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jednak, że będzie opowiadał o łowcy nagród w opałach. 

Co wiemy o nowym serialu twórcy "Bad Boys" i "Transformers"?Napisany przez Bartona ("Rytuał") i wyreżyserowany przez Baya cykl będzie opowiadał historię amerykańskiego najemnika i łowcy nagród, który musi schwytać pewnego mężczyznę. Na miejscu, w Meksyku, okazuje się, że obaj trafiają w sam środek wojny karteli narkotykowych. Aby przeżyć, będą musieli współpracować. 

"Wpadłem na ten pomysł pięć lat temu, kiedy przebywałem na Kostaryce. Poznałem byłego agenta federalnego, który surfował, bawił się i generalnie wiódł tam beztroskie życie, a przy okazji polował na zbiegów w Ameryce Południowej" - mówi Bay, opisując serial. Z kolei Barton nie kryje ekscytacji, że będzie mógł pracować z reżyserem. 

Dwa oblicza: wybieramy najgorsze i najlepsze filmy Michaela BayaSpecjalizujący się w wysokobudżetowych widowiskach Michael Bay należy do najbardziej kasowych hollywoodzkich reżyserów. Prócz serii "Transformers" w jego filmografii znajdziemy takie słynne tytuły jak: "Bad Boys" (1995), "Twierdza" (1996), "Armageddon" (1998) i "Pearl Harbour" (2001). Które są najlepsze, a które najgorsze? Przekonajcie się sami. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones