Średniowieczna Europa i demony. Post Malone i Michael Bay szykują widowisko

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C5%9Aredniowieczna+Europa+i+demony.+Post+Malone+i+Michael+Bay+szykuj%C4%85+widowisko-155191
Średniowieczna Europa i demony. Post Malone i Michael Bay szykują widowisko
źródło: Getty Images
autor: Scott Dudelson
Ten projekt wiele osób zaintryguje. Post Malone łączy siły z wytwórnią Michaela Baya Platinum Dunes oraz wydawcą komiksów Vault Comics. Celem jest stworzenie nowego szalonego uniwersum.

Komiksy, film kinowy - ambitne plany Post Malone'aPost Malone wszystko, czego dotknie, zmienia w złoto (a w przypadku swojej muzyki w diamenty). Czy tak samo będzie z jego najbardziej ambitnym projektem - stworzeniem nowego uniwersum narracyjnego?

GettyImages-2071359808.jpg Getty Images © Greg Doherty


Post Malone jest pomysłodawcą całości. To opowieść rozgrywająca się w średniowiecznej Europie opanowanej przez demony. Jedynym ratunkiem wydaje się być tajemniczy opancerzony ciągnik siodłowy, który dosłownie spadł z nieba.

Vault Comics przygotuje serię komiksów osadzonych w tym świecie. Z kolei Michael Bay wyprodukuje film kinowy.

Uwielbiam pracować z uzdolnionymi ludźmi, a Post Malone jest naprawdę utalentowany - mówi w oficjalnym oświadczeniu Michael Bay. - Jestem podekscytowany możliwością współpracy z nim przy tak intrygującym pomyśle. A kiedy dodamy do tego Vault, to wkraczamy na zupełnie inny poziom. Ten nowy świat jest dokładnie tym, czego potrzebuje teraz świat komiksów.

Zwiastun filmu "Ciche miejsce: Dzień pierwszy", najnowszej produkcji Platinum DunesPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones