Michael Bay produkuje ponury thriller SF o COVID-19

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Bay+produkuje+ponury+thriller+SF+o+COVID-19-137832
Michael Bay produkuje ponury thriller SF o COVID-19
źródło: Getty Images
autor: Timothy Hiatt
Michael Bay został producentem filmu "Songbird". Zdjęcia do niego mają się rozpocząć w Los Angeles już za pięć tygodni. Będzie to więc pierwszy film hollywoodzki, który zostanie nakręcony w tym mieście od czasu wprowadzenia restrykcji związanych z pandemią koronawirusa.

Obraz wyreżyseruje Adam Mason ("Into the Dark"). Autorami scenariusza są Mason i Simon Boyes, z którym reżyser współpracował już przy okazji filmu "Hangman".

Nie są na razie znane szczegóły tego, jak "Songbird" będzie realizowany. Portal Deadline podaje jednak, że zachowane zostaną wszystkie środki ostrożności, a twórcy mają zgody gildii na pracę w tych szczególnych warunkach.

Tematem "Songbird" jest obecna pandemia COVID-19. Obraz zrealizowany zostanie w podobnej konwencji do "Paranormal Activity" czy "Projekt: Monster". Jego akcja rozgrywać się będzie za dwa lata. Pandemia nie ustała. Wirus cały czas mutuje. Izolacja pozostaje trudną do zniesienia codziennością. Są to idealne warunki do rozwoju niebezpiecznych paranoi i rządowych spisków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones