Morgan Freeman zostanie zniedołężniałym starcem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Morgan+Freeman%2C+Kate+Mara%2C+Laurence+Fishburne+w+angielskim+remake%27u+szwajcarskiego+kandydata+do+Oscara-149568
Morgan Freeman zostanie zniedołężniałym starcem
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Morgan Freeman ("Bodyguard i żona zawodowca") będzie jedną z gwiazd filmu "The Little Bedroom". W obsadzie są też: Kate Mara ("Nauczycielka") i Laurence Fishburne ("John Wick 4").

Hollywood sięga po wzruszający film ze Szwajcarii"The Little Bedroom" będzie angielskim remakiem filmu z 2010 roku "La Petite chambre". Był to szwajcarski kandydat do Oscara.

W nowej wersji bohaterem filmu będzie John. Mężczyzna ma już swoje lata i słabe serce, jednak opiera się rękami i nogami przez przyjęciem pomocy ze strony odwiedzającej go pielęgniarki. Nie chce też słyszeć o przeniesieniu się do domu opieki, na co nalega jego syn. Pewnego dnia John doświadcza niefortunnego upadku i jest zmuszony polegać na pielęgniarce, która ma złamane serce i również potrzebuje troski i uzdrowienia. Pomiędzy tą dwójką rodzi się niezwykła przyjaźń, która da im siłę, by pogodzić się z nieuchronnym.

Za scenariusz i reżyserię remake'u odpowiadać będą Stéphanie Chuat i Véronique Reymond, czyli autorki "La Petite chambre". Panie mają na swoim koncie również walczący o Złotego Niedźwiedzia film "Moja młodsza siostra".

Zwiastun filmu "La Petite chambre"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones