Pamiętacie "Lucy"? Będzie serialowy spin-off. Morgan Freeman w obsadzie

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Lucy%22+ze+Scarlett+Johansson+czeka+spin-off+w+formie+serialu.+Morgan+Freeman+w+obsadzie-148241
Pamiętacie "Lucy"? Będzie serialowy spin-off. Morgan Freeman w obsadzie
Po tym, jak EuropaCorp została uratowana od bankructwa poprzez przejęcie jej przez fundusz Vine Alternative Investments, studio na nowo rozkręca produkcję. W planach jest powrót do "Lucy", przeboju kin z 2014 roku, w którym wystąpili Scarlett Johansson i Morgan Freeman. Nie będzie to jednak film "Lucy 2", o którym wielokrotnie wspominał Luc Besson, a serial, który nie posiada jeszcze tytułu.


Co wiemy o serialu osadzonym w świecie "Lucy"?Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że będzie to spin-off filmu.

Aktualnie na finiszu są rozmowy z Morganem Freemanem. Miałby on powrócić w serialu do roli profesora Normana.

Za produkcję odpowiadać będzie EuropaCorp oraz studio Village Roadshow, którego właścicielem jest również fundusz inwestycyjny Vine Alternative Investments.

O filmie "Lucy"Oryginał z 2014 roku okazał się niespodziewanym przebojem, zarabiając na całym świecie 458 milionów dolarów przy budżecie rzędu 40 milionów. Tytułowa bohaterka (Scarlett Johansson), mieszkająca na Tajwanie studentka, zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik), na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości... Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej - powietrze, wibracje, ludzi, nawet grawitację. Rozwijają się u niej również cechy nadludzkie - telepatia, telekineza, niezwykle rozległa wiedza oraz zapierająca dech w piersiach kontrola nad materią.

Zwiastun filmu "Lucy" znajdziecie poniżej:
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones