"Transformers One": Hemsworth, Fishburne i Johansson w nowej animacji o Autobotach i Decepticonach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Transformers+One%22%3A+Hemsworth%2C+Fishburne+i+Johansson+w+nowej+animacji+o+Autobotach+i+Decepticonach-150519
"Transformers One": Hemsworth, Fishburne i Johansson w nowej animacji o Autobotach i Decepticonach
Paramount Animation, Hasbro oraz eOne ogłosiły gwiazdorską obsadę nowej animacji z uniwersum "Transformers". Aktorzy, których usłyszymy w filmie "Transformers One", to: Chris Hemsworth, Brian Tyree Henry, Scarlett Johansson, Keegan-Michael Key, Jon Hamm oraz Laurence Fishburne.

"Transformers One": o czym opowie film?Widowisko opowie o tym, jak młodzi Optimus Prime i Megatron z najlepszych przyjaciół stali się śmiertelnymi wrogami. Opowiadamy historię początków wszystkich Transformerów. Opowiadamy o tym, kim byli u zarania dziejów, jak się rozwinęli i jak doszło do ich podziału - zapowiada producent serii "Transformers" Lorenzo di Bonaventura. Ma on nadzieję, że film będzie pierwszą częścią trylogii. Przystępując do nakręcenia filmu, nie zawsze myślę o tym, że ma on być początkiem całej serii - mówi - Trylogia wydaje się jednak idealną formą do opowiedzenia o tej relacji. Zobaczycie Cybertron w sposób, w jaki nigdy dotąd go nie pokazano. Ponieważ robimy animację, możemy naprawdę zaszaleć. Gdybyśmy próbowali opowiedzieć tę historię w ramach filmu aktorskiego, kosztowałoby to prawdopodobnie miliard dolarów.

GettyImages-1441768215.jpg Getty Images © Dia Dipasupil

GettyImages-1035176490.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer

GettyImages-1354144394.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


"Transformers One": o czym opowie film?


Hemsworth użyczy głosu Optimusowi, a Henry - Megatronowi. Johansson będzie Elitą, Key - Bumblebee, Hamm - Sentinelem Prime'em, a Fishburne - Alpha Trionem. Reżyserem filmu jest Josh Cooley ("Toy Story 4"). Scenariusz napisali Andrew Barrer, Steve Desmond, Gabriel Ferrari i Michael Sherman.

Premierę "Transfomers One" zaplanowano na 19 lipca 2024.

Tymczasem już w czerwcu tego roku na ekrany kin trafi film "Transformers: Przebudzenie bestii". Poniżej możecie obejrzeć jego nowy zwiastun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones