Netflix przygotuje aktorską wersję "Mega Mana"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+przygotuje+aktorsk%C4%85+wersj%C4%99+%22Mega+Mana%22-144759
Netflix przygotuje aktorską wersję "Mega Mana"
O planach na realizację aktorskiego filmu o przygodach Mega Mana – postaci z japońskich gier komputerowych – mówiło się już w 2017 roku. Po przejęciu przez Disney studia 20th Century Fox zaangażowanego w projekt słuch o nim jednak zaginął. "Mega Man" zyskał właśnie nowe szanse na powstanie. Ogłoszono, że projekt trafił do Netflixa. 

Kim jest Mega Man?"Mega Man" to japońska seria gier science fiction stworzona przez studio Capcom. Wypuszczony w 1987 roku tytuł dał nam jednego z najbardziej ikonicznych bohaterów gier. W 1995 roku powstał serial telewizyjny "Mega Man", który doczekał się dwóch sezonów.

Co wiemy o aktorskim "Mega Manie"?W projekt zaangażowani są twórcy związani z nim od 2017 roku – Henry Joost i Ariel Schulman. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać. 

Netflix zrealizował dotąd wiele tytułów na podstawie serii gier komputerowych, w tym dzieł studia Capcom. Zwiastun jednego z nich "Resident Evil: Wieczny mrok" trafił na platformę w lipcu tego roku. Jego zwiastun możecie zobaczyć poniżej.