OnlyFans już jej nie kręci. Bella Thorne ma nowe wyzwanie. Reżyseria filmu o geju

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/OnlyFans+ju%C5%BC+jej+nie+kr%C4%99ci.+Bella+Thorne+ma+nowe+wyzwanie.+Re%C5%BCyseria+filmu+o+geju-153601
OnlyFans już jej nie kręci. Bella Thorne ma nowe wyzwanie. Reżyseria filmu o geju
źródło: Getty Images
autor: Stefania D'Alessandro
Bella Thorne znów zmienia swoje zawodowe życie. Aktorka, która ostatnio wystąpiła w eksperymentalnym filmie "Bóstwo" wyprodukowanym przez Stevena Soderbergha, rzuca sobie nowe wyzwanie. Przygotowuje się do wyreżyserowania pełnometrażowego filmu fabularnego.

Debiut reżyserski Belli Thorne. Co o nim wiemy?Pierwszy w karierze Thorne reżyserski projekt pełnometrażowy nosi tytuł "Color Your Hurt". Jest on inspirowany prawdziwą historią oraz jej własnym filmem krótkometrażowym "Unsettled", który jest obecnie w fazie postprodukcji.

Thorne jest nie tylko reżyserką "Color Your Hurt", ale również autorką scenariusza. Aktualnie prowadzi przesłuchania do ról.

Szczegóły fabuły filmu nie są znane. Wiemy jedynie tyle, że jest to historia młodego geja, który dorastał w "pasie biblijnym", czyli najbardziej konserwatywnej i homofobicznej części Stanów Zjednoczonych.

Tak o projekcie mówi sama Thorne: Ponieważ przyjmuję nową rolę – reżyserki – film symbolizuje początek naprawdę ważnego i ekscytującego rozdziału w mojej karierze. Czuję się prawdziwie zaszczycona możliwością opowiedzenia tej prawdziwej historii, w której są elementy, z którymi głęboko się utożsamiam.

Zwiastun filmu "Bóstwo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones