Bella Thorne czarnym charakterem w "Chick Fight" i "Masquerade"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bella+Thorne+czarnym+charakterem+w+%22Chick+Fight%22+i+%22Masquerade%22-135824
Bella Thorne ("Opiekunka") jest na fali. Aktorka nie tylko przygotowuje się do reżyserskiego debiutu (film nie ma jeszcze tytułu, a szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy), ale też dołączy niebawem do dwóch projektów - razem z Alekiem Baldwinem zasili obsadę "Chick Fight", a następnie zagra główną rolę w thrillerze "Masquerade"

GettyImages-1171504302.jpg Getty Images © Mondadori Portfolio


Gwiazdą pierwszej produkcji będzie Malin Åkerman. Za kamerą stanie Paul Leyden, który z aktorką miał już okazję pracować przy krótkometrażówce "Żegnaj, Sally"

Film jest historią Anny, na którą na raz zwaliła się cała masa problemów. Jej ukochana matka przegrała walkę z nieuleczalną chorobą. Ojciec ujawnił, że jest gejem (co Anna akceptuje, ale boli ją to, że przez lata była oszukiwana). Doprowadziła też do pożaru w swojej nieubezpieczonej kawiarence. Widząc, że kobieta potrzebuje odskoczni, jej przyjaciółka zabiera ją do żeńskiego fight clubu. Tam Anna powoli odkryje swoją wewnętrzną siłę i cel w życiu.

Thorne zagra brutalną i mściwą mistrzynię podziemnych walk. Baldwin będzie sfrustrowanym trenerem głównej bohaterki. 

Druga produkcja opowie historię 11-letniej Casey (Alyvia Alyn Lind), która musi samotnie zmierzyć się z bandą włamywaczy dowodzoną przez Rose (Thorne). Pisze i reżyseruje Shane Dax Taylor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones