Bella Thorne znowu reżyseruje. Będzie trauma i surwiwal. O czym opowie "Ash Beneath the Current"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ash+Beneath+the+Current%22%3A+Bella+Thorne+znowu+re%C5%BCyseruje-154164
Bella Thorne znowu reżyseruje. Będzie trauma i surwiwal. O czym opowie "Ash Beneath the Current"?
źródło: Getty Images
autor: Cindy Ord
Bella Thorne dopiero co ogłosiła, że szykuje reżyserski debiut, a już ma w zanadrzu kolejny projekt. "Ash Beneath the Current" zapowiada się jako surwiwalowa opowieść o konfrontacji z osobistymi demonami.

Bella Thorne kręci już drugi filmGettyImages-860637552.jpg Getty Images © Jason LaVeris


"Ash Beneath the Current" opowie o młodej kobiecie, która po dziesięciu latach wybiera się w podróż do domu na pogrzeb swojej ukochanej siostry. Utyka jednak po środku zatoczki, kompletnie odizolowana od jakichkolwiek śladów życia. Będzie musiała przetrwać niebezpieczną podróż zgłębiając tematy żałoby, rodziny i siły ludzkiego ducha.

Film jest oparty na historii autorstwa Thorne. Współautorem scenariusza jest Leaf Lieber.

Jestem podekscytowana, że już pojawiła się okazja powrotu na fotel reżyserski. Zwłaszcza, że to projekt tak emocjonalnie i wizualnie bogaty jak "Ash Beneath the Current", powiedziała Thorne. Jako wielka fanka horroru napisałam scenariusz z głębi serca, uwzględniając w nim wątki rodziny, traumy i tragedii z własnego życia. Jestem gotowa udać się w tę podróż i przenieść tę historię na ekran.
 
Zdjęcia do filmu mają ruszyć latem, gdy dobiegnie końca postprodukcja debiutanckiego filmu Thorne, "Color Your Hurt". Ekipa będzie pracować w Tuscany Film Studios we Włoszech.

Bella Thorne w filmie "Miłosne porachunki"
Debiut reżyserski Belli Thorne. Co o nim wiemy?Pierwszy w karierze Thorne reżyserski projekt pełnometrażowy nosi tytuł "Color Your Hurt". Jest on inspirowany prawdziwą historią oraz jej własnym filmem krótkometrażowym "Unsettled".
    
Thorne jest nie tylko reżyserką "Color Your Hurt", ale również autorką scenariusza. To historia młodego geja, który dorastał w "pasie biblijnym", czyli najbardziej konserwatywnej i homofobicznej części Stanów Zjednoczonych.
  

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones