Ralph Fiennes w prequelu "Kingsman"?

Geeks WorldWide / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ralph+Fiennes+w+prequelu+%22Kingsman%22-130101
Studio 20th Century Fox przygotowuje nie tylko trzecią część serii "Kingsman", ale i prequel/spin-off, którego akcja ma rozgrywać się w czasach pierwszej wojny światowej. Roboczy tytuł filmu to podobno "Kingsman: The Great Game". Właśnie pojawiło się kilka nowych plotek dotyczących filmu.


Od jakiegoś czasu wiadomo już, że bohaterem prequela ma być nastolatek imieniem Conrad, impulsywny i czarujący syn brytyjskiego księcia, który pcha się na wojenny front i otrzymuje propozycję dołączenia do organizacji Kingsman. Oczywiście towarzyszyć będzie mu starszy agent.

Gazeta DailyMail doniosła właśnie, że wybrano już odtwórców głównych ról: będą to rzekomo Ralph Fiennes ("Spectre", "Nienasyceni") i Harris Dickinson ("Mroczne umysły", "Trust") - pierwszy w roli starego wygi, drugi jako Conrad.

Możliwe, że obie postacie pojawią się już w części trzeciej, w retrospekcjach. Istnieje duża szansa, że zdjęcia do prequela ruszą bezpośrednio po zakończeniu prac nad "trójką".

"Kingsman: The Great Game" nie ma na razie zaplanowanej daty premiery, ale "Kingsman 3" ma wejść do kin 8 listopada 2019.