Zombie będą ucztować! Co za obsada "28 lat później"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aaron+Taylor-Johnson%2C+Ralph+Fiennes+w+kontynuacji+%2228+dni+p%C3%B3%C5%BAniej%22-155213
Zombie będą ucztować! Co za obsada "28 lat później"
Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów "28 dni później" i "28 tygodni później". Danny Boyle w końcu zaczął obsadzać role w kontynuacji "28 Years Later". Obsada zapowiada się imponująco.

Faworyt do roli Bonda kontra zombiePortal Deadline ujawnia trzy nazwiska osób, które zagrają w "28 Years Later". Dwa z nich są nowością, jedno to potwierdzenie wcześniejszy doniesień Daniela Richtmana.

Nowymi nabytkami są:

GettyImages-2066784127.jpg Getty Images © Aldara Zarraoa

Aaron Taylor-Johnson (aktualnie faworyt do roli Bonda, za chwilę zobaczycie go w filmie "Kaskader")

GettyImages-1441514484.jpg Getty Images © Theo Wargo

Ralph Fiennes (ostatnio widziany w krótkich metrażach Wesa Andersona, w tym w nagrodzonym Oscarem shorcie "Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara")

Deadline potwierdził też udział jej:

GettyImages-1831527055.jpg Getty Images © Lionel Hahn

Jodie Comer (gwiazda serialu "Obsesja Eve", wkrótce w kinach w filmie "Motocykliści")

"28 Years Later" początkiem trylogiiSzczegóły filmu są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że opracowali ją Danny Boyle i Alex Garland. Ten pierwszy jest też reżyserem.

Film ma być jednak początkiem zupełnie nowej historii. Boyle i Garland będą nadzorować jej powstanie, ale drugą część nakręci Nia DaCosta. Prace nad nim rozpoczną się tuż po zakończeniu zdjęć do części pierwszej.

"28 dni później" trafiło do kin 2002 roku. Śmiertelnie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli. Przenoszony poprzez krew powoduje u zainfekowanych morderczą agresję. W ciągu 28 dni kraj opanowuje epidemia, a nieliczni pozostali przy życiu za wszelką cenę starają się przerwać rozprzestrzenianie wirusa i ocalić przyszłość. Nie zdają sobie sprawy, że śmiertelny wirus nie jest jedynym grożącym im niebezpieczeństwem.

Zwiastun filmu "28 dni później"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones