S. Craig Zahler ("Bone Tomahawk") ma nie jeden, ale dwa nowe projekty. Co o nich wiemy?

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/S.+Craig+Zahler+%28%22Bone+Tomahawk%22%29+ma+nie+jeden%2C+a+dwa+nowe+projekty.+Co+o+nich+wiemy-155093
S. Craig Zahler ("Bone Tomahawk") ma nie jeden, ale dwa nowe projekty. Co o nich wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym projekcie S. Craiga Zahlera. Przeczytaj: Twórca "Bone Tomahawk" powraca! Przejmie film Michaela Manna. Jak się okazuje, twórca "Krwi na betonie" pracuje także nad inną produkcją. Podobno jest ona na całkiem zaawansowanym etapie.

S. Craig Zahler ogłasza nowy, tajemniczy projekt


S. Craig Zahler poinformował o nowym, tajemniczym projekcie we wpisie na portalu Good Reads. Niestety nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na jego temat, ale dał jasno do zrozumienia, że widzi go jako swój czwarty film.

W licznych artykułach ogłoszono, że moim następnym filmem będzie "The Big Stone Grid", co nie jest do końca prawdą. Rozsyłam ten scenariusz jako mój potencjalny piąty film, ale zrobiłem znacznie większe postępy przy innym oryginalnym projekcie, który chciałbym wyreżyserować jako czwarty. Negocjuję właśnie warunki umowy. Udostępnię więcej informacji, kiedy sprawy przybiorą pewniejszy obrót – napisał. 

Kim jest S. Craig Zahler?


S. Craig Zahler to amerykański reżyser i scenarzysta, a także pisarz, autor komiksów i muzyk. Zadebiutował w 2015 roku horrorem "Bone Tomahawk". W kolejnych latach zrealizował thriller "Blok 99" z Vince'em Vaughnem w roli głównej oraz kryminał "Krew na betonie", który aktualnie zamyka jego filmografię. Niedawno wydał debiutancki album zespołu Mindscrubber, który tworzy wspólnie z Jeffem Herriottem. 

Zobacz zwiastun "Krwi na betonie"


Aktualnie filmografię S. Craiga Zahlera zamyka "Krew na betonie", kryminał z Melem GibsonemVince'em Vaughnem w rolach głównych. Zobaczcie jego zwiastun: Brett Ridgeman (Mel Gibson) powoli zbliża się do policyjnej emerytury. Wraz ze swoim młodszym o 20 lat policyjnym partnerem Tonym Lurasetti (Vince Vaughn) podczas służby nie wahają się sięgać po metody spoza kart policyjnych podręczników. Tym razem jednak mają pecha, a film z brutalnego zatrzymania narkotykowego dilera trafia do mediów. Przymykający dotąd oko na niestandardowe "procedury" szef (Don Johnson) zmuszony jest więc ich zawiesić za przekroczenie uprawnień na czas postępowania wyjaśniającego. Pozbawieni odznak i znacznej części zarobków doświadczeni gliniarze postanawiają się odkuć, zgarniając pieniądze sprzed nosa lokalnych gangsterów. Problem w tym, że ich pozornie doskonały plan nie uwzględnia niespodziewanych komplikacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones