Kiedy zobaczymy nowe odcinki "Koła czasu"? Znamy datę premiery

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+fantasy+%22Ko%C5%82o+czasu%22+powraca+na+ekrany.+Sezon+drugi+na+Amazon+Prime+Video+we+wrze%C5%9Bniu-150915
Kiedy zobaczymy nowe odcinki "Koła czasu"? Znamy datę premiery
Po ponad dwóch latach od premiery pierwszego sezonu na ekrany powróci serial "Koło czasu". Nowe odcinki produkcji fantasy, która powstała dla platformy streamingowej Amazon Prime Video, mają zostać udostępnione 1 września.

"Koło czasu" – co czeka na widzów w drugim sezonie?Serial oparty na serii książek Roberta Jordana opowiada o Randzie al’Thorze (Josha Stradowski), który dowiaduje się, że jest Smokiem Odrodzonym, mitycznym zbawcą albo niszczycielem ludzkości. Na jego i czwórkę przyjaciół, którzy wyruszyli w wielki świat za czarodziejką Moiraine, czai się uwolnione pradawne zło.

Rosamund Pike w drugim sezonie serialu "Koło czasu"

Nowe odcinki będą ekranizacją drugiej książki cyklu Jordana o tytule "Wielkie polowanie". W sezonie stare i nowe zagrożenia dosięgną Randa i jego dawnych przyjaciół z wioski Two Rivers, rozdzielonych i żyjących w różnych miejscach świata. Kobieta, która odnalazła ich i pomagała w walce teraz sama jest bezsilna. Bohaterowie muszą poszukać siły w sobie – stanąć po stronie Światła albo Ciemności.

Gwiazdami "Koła czasu" są Rosamund Pike (serialowa Moiraine Damodred), Daniel Henney (al'Lan Mandragoran), Zoë Robins (Nynaeve al’Meara), Madeleine Madden (Egwene al’Vere) i Marcus Rutherford (Perrin Aybara). Wcielający się w Mata Cauthona Barney Harris opuścił widowisko, a na jego miejsce zatrudniono Dónala Finna. Stanowisko showrunnera piastuje Rafe Judkins ("Uncharted", "Hemlock Grove"). Serial jest koprodukcją Prime Video i studia Sony Pictures Television.

Zwiastun serialu "Koło czasu"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones