Shia LaBeouf przyznaje, że miał myśli samobójcze

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Shia+LaBeouf+przyznaje%2C+%C5%BCe+mia%C5%82+my%C5%9Bli+samob%C3%B3jcze-147533
Shia LaBeouf przyznaje, że miał myśli samobójcze
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Shia LaBeouf przyznał, że rozważał samobójstwo, gdy jego kariera przechodziła kryzys. "Mój świat się rozpadł" – powiedział aktor. 

Kontrowersje wokół Shii LaBeoufa


Od dłuższego czasu ekscesy Shii LaBeoufa przyciągają uwagę mediów częściej niż jego dokonania zawodowe. Aktor uczestniczył w kilku wypadkach samochodowych i został skierowany przez sąd na odwyk. Będąc pod wpływem alkoholu, zakłócił wystawiany na Broadwayu "Kabaret" z udziałem Emmy StoneFKA Twigs, była partnerka, która zagrała z nim w filmie "Słodziak", oskarżyła go o liczne przypadki przemocy. Wytoczony przez nią proces rozpocznie się w kwietniu.

Aktor miał wystąpić w "Nie martw się, kochanie", najnowszym filmie Olivii Wilde, został jednak zwolniony. W wywiadzie udzielonym portalowi Variety reżyserka wytłumaczyła, że nie podobał jej się sposób, w jaki pracuje LaBeoufJego metoda nie sprzyjała etosowi pracy, jakiego wymagam przy swoich produkcjach – powiedziała. Jego metoda wymaga bojowej energii. Osobiście nie wierzę, aby sprzyjało to dobrym występom.

LaBeouf sam zresztą przyznał, że energię do gry czerpie z konfliktowych sytuacji. Takie podejście skończyło się dla niego ostracyzmem w branży. Nikt nie chce ze mną rozmawiać, włącznie z moją matką. Mój manager nie dzwoni. Mój agent nie dzwoni. Nie jestem już częścią tego biznesu – mówił w jednym z wywiadów. 

Shia LaBeouf o myślach samobójczych


Shia LaBeouf przyznał, że kiedy jego kariera osiągnęła najniższy punkt, rozważał samobójstwo. 

Miałem broń na stole. Była tam – powiedział w wywiadzie wideo z katolicką organizacją Word on Fire – Nie chciałem dłużej żyć, kiedy to wszystko się działo. Wstyd, jaki wówczas odczuwałem, nie mógł się równać z niczym, czego wcześniej doświadczyłem – było mi tak wstyd, że zapominałem, jak oddychać.

Aktor powiedział także, że jego życie uratowała konwersja na katolicyzm. Aktor skłonił się ku wierze, gdy przygotowywał się do tytułowej roli w filmie "Padre Pio", najnowszej produkcji Abla Ferrary opowiadającej o kontrowersyjnym mnichu. Premiera dzieła odbędzie się podczas zbliżającego się festiwalu w Wenecji. 

Jeśli zmagasz się z kryzysem emocjonalnym, poszukaj profesjonalnej pomocy. 
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones