Tamayo Perry nie żyje. Aktor z "Piratów z Karaibów" miał 49 lat

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tamayo+Perry+nie+%C5%BCyje.+Aktor+z+%22Pirat%C3%B3w+z+Karaib%C3%B3w%22+mia%C5%82+49+lat-156214
Tamayo Perry nie żyje. Aktor z "Piratów z Karaibów" miał 49 lat
Aktor Tamayo Perry, który wystąpił w megahicie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", zginął podczas surfowania w wyniku ataku rekina. Do zdarzenia doszło w niedzielę na Hawajach.         

Tamayo Perry: aktor,  ratownik, surferRatownicy medyczni z wyspy Oahu potwierdzili zgon po tym, jak Perry został przetransportowany na brzeg na skuterze wodnym. Jak poinformowały lokalne władze, zmarły doznał "więcej niż jednego możliwego ugryzienia".

Prócz występu w "Piratach z Karaibów" 49-latek miał również na koncie role m.in. w "Zagubionych", "Hawaii Five-0" oraz "Błękitnej fali". Pracował także jako kaskader, ratownik wodny oraz surfer.


W oficjalnym oświadczeniu burmistrz Honolulu Rick Blangiardi określił śmierć Perry'ego jako "tragiczną stratę". Był wysoko cenionym, legendarnym człowiekiem wody - powiedział Blangiardi - Wychował się tutaj i był wspaniałym członkiem naszego zespołu bezpieczeństwa morskiego.

"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach": o filmie"Na nieznanych wodach" to czwarta odsłona kasowego cyklu "Piraci z Karaibów". Widowisko Roba Marshalla zarobiło na całym świecie ponad miliard dolarów. W filmie ścieżki kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp)  krzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości (Penelope Cruz). Sparrow zastanawia się, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie poszukiwania legendarnego Źródła Młodości. Kiedy kobieta zmusza go do wejścia na pokład statku pirackiego "Zemsta Królowej Anny" pod dowództwem osławionego Czarnobrodego (Ian McShane), Jack nie wie, kogo winien się lękać bardziej – jej czy Czarnobrodego.    

Zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones