Thomas Haden Church jako Lobster Johnson w "Hellboyu"?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Thomas+Haden+Church+jako+Lobster+Johnson+w+%22Hellboyu%22-130629
W udzielonym niedawno wywiadzie Thomas Haden Church zdradził, że wraca do świata komiksów. Według portalu Discussing Film aktor, który swego czasu wcielił się w postać Sandmana w "Spider-Manie 3", zagra Lobstera Johnsona w nowym "Hellboyu".


Nie mogę o tym rozmawiać, ale wróciłem (do świata komiksów), powiedział aktor. To nie uniwersum Marvela, tylko inny świat, ale tu też mamy superbohaterów i superłotrów. Nie powinienem nic zdradzać, ale to film, który nakręciłem w zeszłym roku. Próbują to utrzymać w sekrecie. Życzę im powodzenia, ale dziwię się, że nic jeszcze nie wyciekło.

Według wspomnianego portalu Church mówi o postaci Lobstera Johnsona, który rzekomo ma pojawić się w nowym "Hellboyu". Johnson to mściciel, który był aktywny w latach 30. w Nowym Jorku. Z czasem publika zaczęła wątpić w jego istnienie i uważać go jedynie za bohatera pulpowych seriali i komiksów. Po śmierci Johnson pozostał aktywny jako duch i często współpracował z Biurem Badań Paranormalnych i Obrony, którego agentem jest również Hellboy.

Czy Church faktycznie pojawi się w filmie jako Johnson? Dowiemy się 11 kwietnia, gdy "Hellboy" trafi do kin. Reżyseruje Neil Marshall, a w roli tytułowej - David Harbour.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones