Sam Raimi i Tobey Maguire szykują nowego "Spider-Mana"? Thomas Haden Church ma taką nadzieję

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sam+Raimi+i+Tobey+Maguire+szykuj%C4%85+nowego+%22Spider-Mana%22-154397
Sam Raimi i Tobey Maguire szykują nowego "Spider-Mana"? Thomas Haden Church ma taką nadzieję
źródło: Materiały prasowe
Thomas Haden Church, odtwórca roli Sandmana w widowisku "Spider-Man 3", liczy na powrót do roli. Aktor sugeruje, że Sam Raimi i Tobey Maguire mogą nakręcić wspólnie jeszcze jeden film o Człowieku Pająku.

Thomas Haden Church chce wrócić jako Sandman w "Spider-Manie 4"
Sam Raimi nakręcił trzy filmy o przygodach Człowieka Pająka z Tobeyem Maguire'em w roli głównej. W "Spider-Manie 3" Thomas Haden Church wystąpił jako Flint Marko, czyli Sandman. W planach była realizacja czwartego filmu, ale ostatecznie nie doszło do jego realizacji. Serię dwukrotnie zrebootowano: raz z Andrew Garfieldem, a raz z Tomem Hollandem. Wszyscy trzej odtwórcy roli Spider-Mana spotkali się w widowisku "Spider-Man: Bez drogi do domu". Pojawił się tam również Sandman, ale Church jedynie użyczył mu głosu, nie wystąpił przed kamerą we własnej osobie (Sandman był w większości wykreowany w komputerze, wykorzystano też materiał archiwalny z aktorem). Church nie wyklucza jednak powrotu do roli.

Pojawiły się plotki, że mogą mnie poprosić o zagranie w kolejnym "Spider-Manie". Zrobiłbym to nawet jutro, powiedział Thomas Haden Church. Nigdy nie zaproszono mnie do występu w kolejnym filmie Marvela. Ale myślę, że Sam Raimi nakręci kolejnego "Spider-Mana" z Tobeyem Maguire'em. Kiedy jeszcze w planach była realizacja "Spider-Mana 4", istniała szansa, że wrócę. Jeśli więc do tego dojdzie, byłoby fantastycznie. Robię się tylko nieco stary.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - zwiastun
Kiedy i jak Spider-Man wróci do kin?Na razie nie ujawniono oficjalnie kolejnego aktorskiego filmu o przygodach Spider-Mana. Fani spekulują, że Tobey Maguire (lub Andrew Garfield) może pojawić się w planowanym przez Marvel Studios widowisku "Avengers: Secret Wars". Nic nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone.

W 2023 roku szef Marvel Studios Kevin Feige zapowiadał, że jego scenarzyści mają "duże pomysły" na to, co zrobić z Człowiekiem Pająkiem po "Bez drogi do domu". Film na pewno spieniężył nostalgię za filmami Raimiego z Maguire'em. Czy Feige zechce dalej czerpać z tego źródła? Zobaczymy!

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones