Toni Collette i Anna Faris w komedii twórcy "Zgonu na pogrzebie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Toni+Collette+i+Anna+Faris+w+komedii+tw%C3%B3rcy+%22Zgonu+na+pogrzebie%22-144748
Toni Collette i Anna Faris w komedii twórcy "Zgonu na pogrzebie"
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Toni Collette ("Na noże"), Anna Faris ("I że ci nie odpuszczę") i Thomas Haden Church ("Rozwód") będą gwiazdami komedii "The Estate". Scenarzystą i reżyserem filmu będzie Dean Craig ("Pokochaj, poślub, powtórz").

"The Estate" - o czym opowie komedia?


Bohaterkami "The Estate" będą dwie siostry, które dowiadują się, że ich dawno niewidziana ciotka jest śmiertelnie chora. Widząc w tym okazję zdobycia spadku i uratowania swojej podupadającej kawiarni, kobiety postanawiają naprawić napięte relacje z krewną. Okazuje się jednak, że nie tylko one wpadły na taki plan.

Dean ma unikalny talent do farsy. Nie możemy doczekać się realizacji tej komedii. Toni, Anna i Thomas nie mogliby być lepiej obsadzeni, powiedział producent Marc Goldberg.

Toni Collette - gdzie ją niedługo zobaczymy?


Toni Collette to aktorka znana m.in. z takich filmów jak "Szósty zmysł" (1999), "Godziny" (2002), "Mała miss" (2006), "Dziedzictwo. Hereditary" (2018) i "Na noże" (2019). Niedługo zobaczymy ją w widowisku "Zaułek koszmarów", które wyreżyserował Guillermo del Toro. U jej boku zagrali m.in. Bradley Cooper, Cate Blanchett, Rooney Mara i Willem Dafoe. Zobaczcie zwiastun filmu:


Dean Craig - kim jest reżyser "The Estate"?


Dean Craig zaczynał karierę jako scenarzysta. Napisał takie filmy jak "Zgon na pogrzebie" (2007), "Kochanie, poznaj moich kumpli" (2011) i "Kochanie, poznaj moich kumpli 2" (2017). W zeszłym roku premierę miała napisana i wyreżyserowana przez niego komedia "Pokochaj, poślub, powtórz", w której zagrali Olivia Munn, Sam Claflin i Eleanor Tomlinson.