Zobacz nowe wideo z "Cyberpunk 2077" prezentujące klasy postaci

Filmweb, CD PROJEKT RED / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+nowe+wideo+z+%22Cyberpunk+2077%22+prezentuj%C4%85ce+klasy+postaci-138846
Zobacz nowe wideo z "Cyberpunk 2077" prezentujące klasy postaci
Dziś miała miejsce premiera drugiego odcinka Night City Wire, specjalnego programu, w którym ekipa CD Projekt RED zdradza kolejne szczegóły dotyczące gry "Cyberpunk 2077". Z dzisiejszej transmisji (pełen zapis obejrzycie tutaj) dowidzieliśmy się nieco więcej o trzech dostępnych w grze klasach postaci - Korp, Nomada i Punk - oraz poznaliśmy bronie, które pozwolą nam siać zniszczenie w Night City. Okrojone wideo, poświęcone tylko tym zagadnieniom możecie obejrzeć poniżej. W obydwu wideo możecie włączyć polskie napisy.


Gra "Cyberpunk 2077" zadebiutuje (miejmy nadzieję) 19 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ten trafi w późniejszym terminie na konsole Xbox Series X i PlayStation 5. Twórcy ogłosili już, że posiadacze wersji na PS4 będą otrzymają za darmo ulepszenie do wersji PS5, tak samo jako posiadacze wydań na Xbox One, zagrają za darmo w ulepszone wydanie na Xbox Series X.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grze to zapraszamy na odcinek Checkpointu, który w pełni poświęciliśmy wrażeniom z przedpremierowego ogrywania "Cyberpunk 2077".