AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Do zobaczenia Aniołku !!!

użytkownik usunięty

Szczerze mówiąc nigdy nie byłam fanką Aaliyah, ale wiem jedno: świat stracił jedną z najbardziej utalentowanych artystek, piosenkarek, aktorek ale przede wszystkim kobiet.
Gdy patrzę na jej zdjęcie odczuwam ból i żal. Miała tylko 22 lata. Mogła zaskoczyć nas niejednym a jednak jej ziemska wędrówka skończyła się tak wcześnie. To niesprawiedliwe - nawet nie było jej dane dokończyć gry na planie "Matrixa".
Aaliyah oddaję ci hołd. Chcę, abyś wiedziała, że będę o Tobie myślała i nigdy Cię nie zapomnę - Ciebie jako człowieka, którego niestety nie mogłam poznać, ale wiem (widzę to w Twoich oczach i uśmiechu, który wciąż gościł na Twojej twarzy i pewnie nadal gości), że jesteś warta tego, aby o Tobie nigdy nie zapomnieć.
Do zobaczenia Aniołku !!!
Kiedyś spotkamy się i znów usłyszę jak śpiewasz.

Ładna wypowiedź.
Aaliyah zawsze będzie piekną i uśmiechniętą kobietą :) Kiedyś się spotkamy...

Ofelia_3

ładnie jest to napisane, nie byłam jej fanką ale lubiłam jej kilka utworów i polubiłam ją także po roli w filmie :romeo musi umrzeć". ale w sowjej wypowiedzi zapomaniaś o jednym w tym wypadku zgineło jescze 7 innych osób, które miały takze dla kogo zyć. wiec trzeba pamietać że nie były one mniej wartosiowe niż sama Aaliayh tylko przez to ze ich świat nie znał.weic o tatmych pozostałych osobach takze trzeba pamietać.

użytkownik usunięty

o fak! jak to pieknie jest napisane, nie spusc sie ..... heheehh

Szkoda każdego kto umiera, zwłaszcza gdy był młody. Jednak rozpaczacie nad śmiercią kogoś znanego, osoby publicznej, codziennie giną miliony osób, a to jakoś nikogo nie obchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones