AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Teledyski Aaliyah :]

użytkownik usunięty

Nikt chyba nie zaprzeczy, że Aaliyah miała genialne teledyski. Każdy z nich jest niepowtarzalny. Oczywiście sama obecność Aaliyah już sprawiała, że stawały sie niezwykłe (:D), ale trzeba przyznać, że każdy kilp to istne arcydzieło...
Ale, ale! :] Muszę sie powstrzymać zanim się nakręcę i zbytnio rozpiszę :P Akurat o tym mógłby nawijać w nieskończoność :] Każdy fan Aaliyah i tak wie o co mi chodzi, prawda? (Jeśli ktoś chce rozwinąc temat, to zapraszam na mojego filmwebowego bloga :)

Jakie są Wasze ulubione teledyski Aaliyah? :]

Otóż moim zdaniem, najbardziej 'klimaciarski' klip to "Hot like fire". Po prostu niezwykła, gorąca (:D) atmosfera! Baby Girl wyglada extra, a tak by the way, to piosenka nalezy do moich ulubionych kawałków Liyah. Swoją drogą, zastanawiam się czemu tego teledysku nie umieścili na DVD "I care 4 U"...

A ja po prostu uwielbiam "We Need A Resolution".Ten teledysk jest genialny.Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam w ogóle nie poznałam Aaliyah.Ale wygląda ślicznie.Poza tym strasznie podoba mi się to,że przez większość clipu przewija się niebieski kolor.Zajebiście pasuje do Baby Girl:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones