Agnieszka Krukówna

7,5
2 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna

Szkoda dziewczyny, szkoda kobiety. Bardzo ją lubię, za wczesne role. Tak wiele mogła osiągnąć. No cóż życie się toczy swoimi torami.

24o455

też żałuje, uwielbiam Panią Agnieszkę to genialna aktorka, uwielbiam ją od czasu gdy zobaczyłam pierwszy raz Jankę, i Bożą podszewkę, z tego co wiem Pani Agnieszka gra nadal gra w teatrze powszechnym i zagrała niedawno poraz 2 epizodycznie w ,, Na dobre i na złe " i mam nadzieję że zawita w głównej roli na małym czy dużym ekranie.Zazdroszczę tym babciom , ciociom które były wpatrzone w Krukówną gdy była dzieckiem jak w obrazek.

kinomanka_13

A właśnie przeczytałem, że Teatr Powszechny nie przedłużył z nią umowy, a to na prawdę utalentowana i zdolna aktorka, tylko niedoceniania i wygląda na to, że ludzie w teatrze nie mają zaufania do niej żeby z nią pracować, dobrze by było zobaczyć ją jeszcze w jakimś dobrym filmie, najlepiej niejednym.
Dodam, że prywatnie jest bardzo pozytywną i ciepłą kobietą, spotkałem ją kiedyś jak nagrywali jeden z odcinków "Na wspólnej" (nie ma w jej filmografii) i była bardzo miła, jakiś czas później znów nagrywali w tym samym miejscu i pamiętała mnie, i że byłem z babcią hehe :)

Pani Agnieszko pozdrawiam jeśli Pani to czyta i pamięta, niech się Pani trzyma jestem z Panią! :)

anonim7

ja od Pani Agnieszki mam zdjęcie z autografem listownie zdobyłam i wysłała mi kartkę świąteczną, pisałam na adres teatru powszechnego. Do dziś się z tej kartki cieszę, bardzo miła osoba i widać że pamięta o swoich fanach. Zgadzam się że to utalentowana aktorka, nawet też ładnie śpiewa ponieważ posiadam odcinek programu ,, Śpiewające fortepiany " z 2001 roku gdzie Pani Agnieszka zasiadała przy białym fortepianie z Robertem Rozmusem. Widziałam niedawno Panią Krukówną gościnnie w na dobre i na złe a w 2003 roku tam grała epizod, z na wspólnej ją trochę kojarzę wiem że grała Iwonę. Też bym chciała zobaczyć ją w jakimś filmie czy serialu i to główną rolę, dla mnie to zawsze będzie Janka i dla tych babć i cióć też.

kinomanka_13

Tak, zagrała w "Na dobre i na złe"... i TO JAK ZAGRAŁA. Świetna aktorka, na prawdę.

24o455

CO TAK JEJ ŻAŁUJECIE? Coś się jej stało?

elizka_52

Ma wyniszczony organizm przez zażywanie heroiny - to jej się stało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones