Wybaczcie, że zakłądma nowy temat, ale uważam, że to zasłużyło na odrębny wpis.
Alanowi nalezy się jeszcze większy szacunek, bo nie spodziewałam się prawdę mówiąc, że ma aż tylu fanów na całym swiecie!
wśród nich znalazła się nawet Afryka, Korea, Pakistan, Laos...
Skąd to wiem?
Otóż weszłam na pewną stronę internetową http://alanrickman-fans.com
i tam był dział fanów ze wszystkich krajów świata.
Podano tam ich imiona, maile i strony internetowe, no i ulubione postaci, w które wcielił się nasz jakże boski alan :)
Szczeka mi opadła, naprawdę :)
Pozwolę sobie wkleić tu te kraje:
Afghanistan
Albania
Algeria
Andorra
Argentina
Australia
Austria
Bahamas
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Bolivia
Bosnia
Brazil
Brunei
Bulgaria
Canada
Catalonia
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
England
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Guam
Guatemala
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Ireland
Israel
Italy
Japan
Kenya
Kuwait
Laos
Latvia
Lithuania
Malaysia
Martinique
Mauritius
Mexico
Netherlands
New Zealand
Northern Ireland
Norway
Pakistan
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Serbia/Montenegro
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Thailand
Trinidad/Tobago
Turkey
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United States
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Virgin Isles (U.S.)
Wales
Yugoslavia
Niesamowicie tego dużo. Alanmania opanowuje świat! :)
Toteż przed Alanem składam ukłon aż do samej ziemi, to niesmaowite jak zdołał zachwycić swoim kunsztem ludzi niemalże z każdego zakątka naszej planety. Ale mnie już nic więcej nie zdziwi. Przysięgam.
weszłam na tą stronę. zobaczyłam listę fanów z kilku krajów, tych najbardziej egzotycznych. i mnie zatkało. słowo.
to znaczy, wiedziałam,że Alan JEST sławny, ale... nie aż tak. nie aż tam, w tych krajach, co do których położenia nawet nie jestem pewna. i oni wszyscy... ach. jestem pod wrażeniem. naprawdę.
szczerze? myślę, że jest nas jeszcze więcej, niż pokazuje to tamta strona. dużo więcej.
ale to świadczy tylko i wyłącznie o boskości Alana. i tyle.
właśnie kejt. Oto mi chodziło.
Nie mam pojęcia na przykłąd gdzie jest jakaś... Lithuania?
I oczywiście, jest na pewno wielu niezarejestrowanych tam na tej stronie.
Dotad jeszcze jestem pod wrażeniem głebokim.
Ach ten Alan!
Lithuania, że tak powiem, leży przy naszej wschodniej granicy, gdyż jest to zwyczajnie Litwa.
a z szoku jeszcze się nie otrząsnęłam.
O boże ale ze mnie ciemnota.. Nie znam wszystkich państw po angielsku.
ale wstyd, sever sie ze mnie nabija...
xD
Zdecydowanie. :)
Nie jestem aż takim tumanem żebym żadnego nie znała ale mimo wszystko drugi raz wygłupić się bym nie chciała xD
No ale to nie jest temat o mojej znajomości państw w języku angielskim, prawda?
:)
nie, nie jest:P poza tym, kazdemu mogło się zdarzyć, a Sever zwija się ze śmiechu bo mu dosypałam czegoś do herbaty.
a propos Severa, kiedy nowa odsłona u cię?
Nie mam pojęcia... :(
Utknęłam w połowie rozdziału, przypuszczam, że w piątek siądę do tego i napiszę. Wezmę się w garść, zmobilizuję i może coś z tego będzie.
Nie zapominaj, ze mam jeszcze drugiego bloga z fickiem. A na tegu naber tu nie pisałam od 28 października. Moje zaległości mnie przerażają.
Jak widać sława jakże boskiego Alana dociera do najodleglejszych i najbardziej egzotycznych zakątków świata :))) Ale mamy w końcu czasy "globalnej wioski", nieprawdaż? ;)
Jak widać sława jakże boskiego Alana dociera do najodleglejszych i najbardziej egzotycznych zakątków świata :))) Ale mamy w końcu czasy "globalnej wioski", nieprawdaż? ;)
I bardzo dobrze, tak trzymać. ;)
stare dobre czasy wracają ;)
a propos... ktoś jest na czacie maj law? bo ja nie wiem czy się zjawię.. jeszcze się uczyć nie zaczełam nawet ^^
I tak my jesteśmy najlepszymi i najwierniejszymi fanami Alana:) powinni nam dac jakas nagroda, czy ja wiem tydzien z panem Rickmanem dla kazdej z nas:P (oj chyba nie przezylby tego:D)
Ostatnio znowu weszlam na ta strone :)
I wciaz nie moge zrozumeic jak wielki zasieg ma slawa jednej osoby :D