Aleksandra Hamkało

6,2
10 599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało
redl

kotku,ona jest na 4 roku wydziału aktorskiego, w PAŃSTWOWEJ SZKOLE

menatalia

Której szkole ?bo to tez da odpowiedz bo napewno nie w Warszawie.

redl

a uważasz, że Warszawa jest za dobra na nią? Spójrz na Zakościelnego i Żmudę- Trzebiatowską... to nie są utalentowani aktorzy, a są po Warszawie. Ola studiuje na PWST we Wrocławiu.

redl

A bo ta w Warszawie to jakaś wyjątkowa?
Nie ośmieszaj się.
Niecałe 5 filmów to za mało żeby coś konkretnego powiedzieć o jej aktorstwie. Jak dla mnie gra przyzwoicie, może rzeczywiście jest dla kogoś wkurzająca ale ma w sobie iskierkę :)

menatalia

Może i jest w szkole, ale gra beznadziejnie. I żadna szkoła jej w tym nie pomoże. Po prostu ma taką wkurzającą manierę, która skreśla ją jako aktorkę.

użytkownik usunięty
redl

Tymi cyckami jak to ujmujesz też trzeba umieć zagrać. Nie każda aktorka większego formatu ma takie zdolności. To, że dziewczyna dopiero zaczyna pojawiać się w filmach, nie znaczy, że amatorka. Gra bardzo fajnie, a przede wszystkim jest inna niż większość oklepanych już aktorek, które na ekranie są "od zawsze" i wszędzie. Da się ją zapamiętać, bo wie co chce zagrać i jak to zrobić. Mi się bardzo podoba jej gra aktorska i czekam na wiecej filmów z jej udziałem, bo dobrze jej idzie!

Tylko, że ona poza pokazywaniem cycków nie ma nic wspólnego z aktorstwem.

użytkownik usunięty
Alex303

to jest twoje zdanie. na szczęście nic nie znaczące ;)

A twoje jest znaczące?

użytkownik usunięty
Alex303

irytują mnie wypowiedzi osób, które uważają się za znawców czegoś, o czym nie mają zielonego pojęcia. przerost ambicji - jeśli wyłapiesz sens mojej wypowiedzi.

Widzisz, a inni mogą uznawać, że ty nie masz pojęcia zielonego. I co z tym zrobisz? Bo jak ktoś chwali grę aktorską tego beztalencia wypromowanego przez TVN to zaczynam wątpić w tę osobę mocno.

użytkownik usunięty
Alex303

Wiesz co? Nie będę polemizować z osobą, która nie ma elementarnej wiedzy w temacie, na który się wypowiada. uwłacza to po prostu mojemu dobremu smakowi. czuję się zignorowana jeśli, ktoś posługuje się faktami, które nie są prawdziwe. dowiedz się najpierw jak jest, dopiero potem coś pisz. jak można coś pisać, nie mając pewności czy to prawda. pierwsze słyszę, żeby TVN ją wypromował ;) pogrzeb na ten temat to się dowiesz o co mi chodzi. dno i wodorosty, a na koniec km mułu ;)

Dobry smak mówisz. To sobie zajrzałem do Twoich ocen filmów:

Titanic 10/10
Kochaj i Tańcz (a to wyjątkowa szmira) 8/10
Szkoła uczuć 10/10

a np. Dzień Świra tylko 6/10

- Dziękujemy, zadzwonimy
- Ale ja nie mam telefonu
- OK, OK

A o Aleksandrze wiem sporo, mamy wspólnych znajomych nawet.

Alex303

"Big Love" jeszcze nie widziałem, a po wcześniejszych filmach ciężko mi jej wystawić jakąś notę, więc możliwości aktorskich póki co nie oceniam. Ale co ona ma wspólnego z TVN? Raczej gra w serialach Polsatu.

Bolek84

Prawda - Polsatu akurat to jest gwiazdka raczej. W sumie mała różnica.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alex303

O czym tu rozmawiać. Z KIM tu rozmawiać. Idź konfabuluj dalej, żyjąc w przekonaniu, że reprezentujesz sobą jakiś poziom, godny uwagi.

Tym powyżej udowodniłeś, że słoma z butów wystaje aż głowa mała. Więc z czym ty do ludzi? Jeśli myślisz,że obrażasz mnie którymkolwiek z tych kolokwialnych epitetów to się bardzo mylisz, bo mnie to ubawiło do łez. ŻENUJĄCY są ludzie, którzy mają się za inteligentów, a gadają takie bzdury, że nie wiadomo czy płakać, współczuć, czy się śmiać.

Człowieku, plasujesz się na pułapie "DNO". I nic więcej w tym temacie, bo z prostakami nie ma co gadać.

A wracając do meritum - palcem byś nie ruszył w taki sam sposób jak A. Hamkało. Buty jej możesz czyścić.

A każdemu egzemplarzowi "Kochaj i tańcz" czy "Titanic" czyścić okładki w sklepach.
<ŚMIECH> już widzę tą pianę z ust pseudo inteligencie. Wracaj do obory słomę z butów wyjąć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Alex303

Jakim prawem obrażasz mnie w co drugim wyrazie? Myślisz,że możesz wszystko? Za kogo ty się masz, że obrażasz kogoś, bo podobają mu się inne filmy niż tobie? Myślisz, że dlatego, że jesteś tutaj w miarę anonimowy to będziesz mnie obrażać pisząc na mnie "kretyn, szczeniak, parobek, plebs" czy "wypierdalaj" ? Pomijam inne wyrazy, które pierwszy raz słyszę, bo to widać twoja wesoła twórczość, ale za dużo sobie wyobrażasz, jeśli myślisz, że będziesz mnie tutaj bezkarnie obrażać w co drugim wyrazie.

Czytając to, co piszesz, więcej pytań nie mam, bo człowiek, który obraża innego takimi słowami, bo ma inny gust filmowy, sam sobie wydaje opinię. Przeliczyłeś się trochę jeśli uważasz, że pozwolę sobie na kierowanie pod moim adresem takich słów.

Powiało grozą! Co zrobisz? Na milicję mnie podasz? :-) Obrażanie ty zacząłeś (zaczęłaś - cały czas nie wiem jaka płeć, choć patrząc na emocjonowanie się pierdołami i brak logiki w tym co piszesz, pewnie kobieta). Niezła hipokrytka z ciebie, ty obrażać możesz, ale ktoś ciebie już nie. Zaczęłaś robić z siebie jedyne słuszne medium i mówić mi, że nie mam smaku, nie wiedząc pewnie sama o co ci chodzi. Więc ci pokazałem na przykładzie twoich ocen filmów na FB, że smaku i gustu to ty dziewczę nie masz, a robisz z siebie nie wiadomo kogo.

użytkownik usunięty
Alex303

Pytam się na jakiej podstawie obrażasz mnie w co drugim wyrazie?
"kretyn, szczeniak, parobek, plebs" czy "wypierdalaj"

Myślisz, że możesz wszystko tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z twoimi opiniami na temat filmów?

Powtarzasz się. Skup się i przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz. Może zrozumiesz, Ty moja "Kochaj i tańcz".

użytkownik usunięty
Alex303

Alex303 - jesteś moją wyrocznią, co powiesz, jest święte! Ahh, wyznacz mi trendy w świecie filmów! Będę podążać twoją drogą!

No to się cieszę. Może wtedy nie będziesz taka głupia, żeby dawać takie żałosne oceny filmów...

użytkownik usunięty
Alex303

"ironia" sprawdź w google.

użytkownik usunięty
Alex303

A potem obejrzyj 158 część "Władca pierścieni i królowa naszyjników" ty władco jeden.

Za jakieś milion lat świetlnych - dasz radę. Tymczasem, K.M.A.Ł.

użytkownik usunięty
Alex303

Podobno czekają na twoją opinię, bo bez niej ni rusz dalej producenci nie mogą nawet myśleć o nowych produkcjach. Więc się pospiesz, bo od twoich recenzji filmowych zależy czy wyprodukują "Władcę pierścieni o 140 karatach i łowcę sygnetów". także masz szansę się wybić, twoje opinie są najważniejsze w świecie nie tylko polskiego kina, ale i na miarę hollywood.

Matka wie, że ćpasz?

redl

Pięknie zagrała, całą sobą. Bardzo zdolna. Weszła w rolę bardzo mocno, za co należą się jej gratulacje.

skizz

No weszła w rolę, a Pawlicki w nią ;P Jak dla mnie przeciętna, ale może jeszcze pokaże na co ją stać. OBY.

ajliksandra

Nie wiem czy dobra aktorka bo jeszcze nic nie widziałem, ale za to jaka milusia :D

germinal_2

redl - hater gonna hate

kopakabana

Ola jest naprawdę dobrą aktorką , ale wyznacznikiem tego nie jest jej rola w filmie 'Big love' , lecz gra w teatrze. Niedawno w PWST we Wrocławiu można było zobaczyć dyplom 4 roku , w którym występuje Hamkało. Gra tam naprawdę dobrze. Jak dla mnie w filmach gra za bardzo teatralnie , natomiast osoby , którym teatr jest obcy mogą odnieść wrażenie , że po prostu jest beznadziejną aktorką. W teatrze trzeba oddzielać słowa , wymawiać samogłoski , robić wszystko bardzo wyraźiście , aby widz nie miał problemu ze zrozumieniem aktorów. W filmie jest inaczej. Nie trzeba robić takich rzeczy. Hamkało , wyuczona gry teatralnej po prostu nie do końca może przyzwyczaić się do zupełnie innej sztuki - jaką jest granie przed kamerą. Mimo wszystko oceniam ją bardzo pozytywnie , jako młodą , polską aktorkę.

SebastianNataniel

I to jest najmądrzejsza wypowiedź w całej tej jałowej dyskusji.

redl

Ale ciało ta Hamkało!!!

redl

moim zdaniem zapowiada się na dobrą aktorkę, jest właśnie naturalna! nie plastikowa!
poza tym wydaje się,że jest fajną osobą;) widziałam ją w programie u Wojewódzkiego stąd moja opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones