Aleksandra Hamkało

6,2
10 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Jestem pod ogromnym wrażeniem filmu Big Love i Pani roli Pani Olu ! Film nie jest łatwy,a
rola Emilki to prawdziwy majstersztyk aktorski. Pokazuje wszystko co można czuć i
przeżywać będąc nastolatką. I nie chodzi tutaj o Pani piękne ciało tylko o wielkie emocje
które towarzyszą podczas projekcji filmu i długo po niej...z Pani urokiem, profesjonalizmem,
pracowitością i uzdolnieniami wróżę Pani wielką karierę.
BIG LOVE to film który wyzwala niesamowite emocje. Wydaje się brutalny, niesmaczny i
prosty...a jest dokładnie odwrotnie. Ukazuje bardzo trudne UCZUCIA, proces
dojrzewania,amplitudę miłości, zbrukanie i toksyczne, niszczące emocje.Poszukiwanie i
niemożność wyzwolenia się z namiętności i miłości. Jest NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY i
tylko totalny baran pozbawiony wrażliwości może go skrytykować.Gratuluję reżyserce i
uważam,że film powinien być obsypany nagrodami i zdecydowanie powinien go obejrzeć
każdy licealista.

użytkownik usunięty
Marcja_2

Konto jednodniowe! Czyżby ktoś z otoczenia Białowąs pisał ten komentarz?

SAMA BIAŁOWĄS TO PISZE MA KILKA KONT I BRONI SWEGO FILMU JAK LEW !!!

Marcja_2

Też mi się podobała jej rola, ale pewnie to czynie mnie kimś z rodziny reżyserki prawda?

Marcja_2

Ja również jestem pod wrażeniem..głownie scen łóżkowych.. nie wiem czy bym sie odważyła tak realnie wszystko ukazać i dlatego czapki z głów :) Super.

ticka007

Po prostu na hajs poleciałą i tyle była ona jest dosć poczatkująco aktorką wielką chodzi o wielki ekran a sceny seksu zwłąszcza odwazne zawsze wiiąża sie z wysokim wynagrodzeniem swoja drogą film żałosny zwykła patologia

Marcja_2

Chyba żałosna rola w żałosnym filmie patologicznym z żałosnym scenkami seksu,sprzedałą sie hajs poczuła to wzięłą taką qrewska role

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones