Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Spece już pracują nad nią i kreują ją na wielką gwiazdę którą w rzeczywistości nie jest.

ramzes1981

Zwykły pustak jakich pełno.

ramzes1981

Zgadzam się, paskuda z niej okropna, ja nie wiem co Depp w niej widzi ..

AmandaRuda

fakt, na ciebie nie zwrócił uwagi, to skandal

walkirium

Ale ja wcale nie chcę żeby on na mnie zwracał uwagę, nie wiem o co ci chodzi? Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na jej temat? A twój komentarz jest nie na temat i całkowicie zbędny..

AmandaRuda

Wybacz, ale wydaje mi się, że to zwykła zazdrość. Rozumiem, że komuś się może nie podobać, ale ''paskuda''? Bez przesady. Amber wygląda pięknie nawet bez makijażu i phoptoshopa.
To Depp jest tym brzydkim. Ładniej wyglądała z Tasyą.

Sumire_x3

Ja w ogóle nie rozumiem, czemu ona rozstała się z tą dziewczyną, dla mnie to ona po prostu jest z nim dla kasy i sławy, ale to tylko moje spostrzeżenie, a Johnny w tym wypadku jest poszkodowany , a tak w ogóle moim zdaniem Amber jest paskudna i zdania nie zmienię, niestety mam inny ideał piękna, ale uważam, ze ta jej była dziewczyna jest ładna, dlatego zdziwiłabym się, że ją porzuciła dla faceta? Ja bym tego mojej dziewczynie nie zrobiła (może dlatego że jestem les, i mnie mężczyźni nie interesują, ale Johnny' ego podziwiam za talent, nie za urodę, choć pewnie wielu kobietom się podoba )

AmandaRuda

Jest dla Ciebie obcą osobą. Nie znasz jej, więc nie możesz wiedzieć, z jakiego powodu jest z Deppem.
Ok, jesteś lesbijką, a z własnego doświadczenia wiem, że homoseksualistki nie patrzą na inne kobiety z zazdrością, więc wierzę, że faktycznie Ci się nie podoba. Mnie za to kręci strasznie. :)
No i w sumie wygląd to nie wszystko. Nie wiadomo, z jakiego powodu Amber zostawiła dziewczynę, poza tym jest biseksualna, więc czy dla faceta, czy kobiety - bez różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones