Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Nie jest słabą aktorką . Po prostu większośc ludzi w jej przypadku zwraca uwagę na urok i słodki wygląd , rozbierane sceny ( bardzo naturalnie grała ) . A nie na jej aktorstwo . Wygląda ślicznie . http://decept.fotosik.pl/albumy/731865.html . Ale aktorką też jest niezłą . Przypomnijcie sobie jak to było z Jessicą Albą . Jak zaczęła grac w Dark Angel , większośc stwierdziła : ale sliczna dziewczyna , albo : ale super laska , nikt nie komentował jej gry aktorskiej , potknięc , dialogów czy gestykulacji . Nie twierdze że to to samo, ale może w jej przypadku jest podobnie , uroda powoduje błedny osąd osobowości . Ode mnie 7/10 za mieszankę aktorstwa i wyglądu .
Jeżeli nawet jest przeciętną aktorką to wolę oglądac w filmie piękną przeciętniaczke niż błyskotliwą brzydule , nie zawsze ale częsciej .

Ciężko nie zwrócić uwagi na jej wygląd, co tu dużo mówic- jest sliczna.Scen rozbieranych nie widziałem, jak ktoś widział niech poda tytuł filmu, chętnie sprawdze. Co do jej 'gry' to za dużo powiedziec nie mogę, widziałem ja tylko w dwóch filmach gdzie nie miałem nic do zarzucenia. dam 8/10

Busz90

The Informers chociażby

GregoryHouse

i troche w The Joneses ;p

Pierwszy film jaki widziałem z Amber Heard to Wszyscy kochają Mandy Lane. Film przeciętny, aktorka - owszem bardzo ładna, ale nic ponadto. Przeciętna kreacja w filmie jakich tysiące. Ostatnio jednak obejrzałem Informers, Joneses i Ojczyma. W tych dwóch pierwszych filmach wywarła na mnie spore wrażenie. W infomers wystąpiła obok wielu znanych aktorów, a mimo to jej kreacja była jedną z najlepszych i niewątpliwie dodała średnio udanej produkcji blasku. Jeszcze lepsza była w The Joneses. Wystąpiła obok samej Demi Moore, a mimo to poradziła sobie. No i jako nie blondynka wyglądała chyba jeszcze piękniej niż w poprzednich filmach. Do jej gry również nie można się przyczepić. W Ojczymie... no cóż była tylko ładnym dodatkiem. Podsumowując - moim zdaniem Amber Herad to nie tylko ładna buzia, ale również całkiem utalentowana aktorka.

Heatseeker

w "zombieland" nie wyglądała już tak dobrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones