Amber Heard

Amber Laura Heard

5,5
21 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Heard

Na kilku lub kilkunastu fotkach w tym profilu na filmwebie pokazana jest w stroju
kąpielowym, nie mam nic przeciwko. Ale zastanawia mnie ta wysoka ocena tutaj, z czego to
wynika, bo nie jest tak dobrą aktorką jak wskazuje na to ocena.

daniel_huras

To oczywiste, że jest. AH jest znacznie poniżej przeciętnej nie mam pojęcia dlaczego w ogóle się promuje takie beztalencia (The Rum Diary np?) Nie jest nawet tak zachwycająco piękna jak wszyscy piszą. Tępy wyraz twarzy i krzywy zgryz - podobna do Kristen Stewart ale w wersji blond po prostu.

Demoustier

Idź do okulisty.

Heatseeker

Nie muszę. Mam lepszy wzrok od ciebie jak sie okazjue.

Demoustier

Z tym wzrokiem to chyba jednak u ciebie jest nie najlepiej skoro piszesz "okazjue". Wiem, wiem uważasz to pewnie za zwykłą literówkę, ale lekceważenie swoich problemów ze wzrokiem nie jest zbyt mądre. Chyba że lubisz życie w kłamstwie i słodkiej nieświadomości swojej ułomności. Idź jednak do okulisty.

Demoustier

Rozumiem że zazdrość przez Ciebie przemawia.Moim zdaniem, jest piękna kobietą, a przy tym, niezłą aktorką.Wielkie role jeszcze przed nią. A Kristen jest od niej brzydsza...

vanu

Tak. Wszyscy już znamy ten jeden jedyny argument - zazdrość przez ciebie przemawia. Ale pomyśl czasem logicznie, bo gdybym była zazdrosna o piękniejsze kobiety to byłabym zazdrosna o WSZYSTKIE a nie o jedną przeciętną aktoreczkę. Ona moim zdaniem nie jest ładna, rozumiesz czy ciężko?

Demoustier

Demoustier pokaz siebie to ocenimy co toba kieruje.Chociaz przy Amber i tak wypadniesz kiepsciutko ,bladziutko.

Demoustier

Zgadzam się. Jak dla mnie nie jest zachwycająca, no może tylko w Piekielnej Zemście fajnie wyglądała. Reszty nie komentuję.
Gra aktorska też nie stoi na najwyższym poziomie.

Demoustier

Kristen Stewart (imo) ma bardziej intrygującą urodę. AH jest ładna, ale jednak pospolita. Ot, taka zwyczajna dziewoja. A tak wysoka ocena jej talentu aktorskiego na filmwebie utwierdza mnie w przekonaniu, że mężczyźni myślący jedynie dolną częścią mózgu mocno zaniżają poziom wiarygodności tego portalu.

Demoustier

DOKŁADNIE. dla mnie to bliźniaczka Kristen Stewart. Nawet miny robi te same. Oglądałam tylko jeden film z nią ,ale więcej nie zamierzam. Kompletny brak umiejętności aktorskich, była strasznie sztywna i w kółko miała tę samą minę. I zgodzie się z niehuhehu - faceci nie powinni za dużo gwiazdek zaznaczać przy ładnej buzi ,bo oceniać mamy umiejętności, a nie skorupkę. Poza tym znowu wychodzi na to ,że blondynki górą...Bo jakby Amber miała ciemne włosy,wyglądałaby jak kopia Kirsten Stewrt która się wiekszości facetów tutaj nie podoba i nie miałaby tak wysokich not.

QueenLizzy

ojej, ktoś ma kompleksy. Mi się ona w ogóle nie podoba, a dałem 9 i co, łyso ? :)

Immortal_Stasin

Trochę włosów mam,więc nie jest mi łyso. Kompleksów też nie mam. Po prostu oceniam grę a nie wygląd w każdym przypadku, czy to facet czy baba. I ta Pani tu jest wyjątkowo kiepska. Tyle w temacie:)

QueenLizzy

ja tylko nie rozumiem po co ta zawiść (tak ogólnie) przecież kiedyś wszyscy będziemy równi xD

Immortal_Stasin

to nie zawiść , tylko obiektywizm:) Jest wiele przepięknych i jednocześnie utalentowanych aktorek. Ona nic z tego nie ma:)

Immortal_Stasin

dla Amber 9 za wzglad, 5 za gre aktorska.....

użytkownik usunięty
daniel_huras

"czy jej talent aktorski nie jest oceniany na podstawie jej wyglądu."

(imo) nie. wydaje mi się, że Amber jest na takim poziomie aktorstwa jak np. Jessica Alba. ich "talent" od razu rzuca się w oczy, więc chyba każdy zdaje sobie sprawę, że ich możliwości aktorskich tak naprawdę nie ma. ale jest śliczna, więc choćby z tego powodu ludzie wystawiają jej 10 (tak samo jak w przypadku Alby. podejrzewam, że ich obu kariery skończą się gdzieś przy 40, czyli wtedy, kiedy ich uroda zacznie przemijać)

daniel_huras

dla mnie jest słabą aktorka, której kariera polega tylko na urodzie
co prawda widziałam ją tylko w Ojczymie, ale jakoś nie przyciągnęła mojej uwagi
z resztą jej rola polegała na chodzeniu w bikini,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones