Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Myślę, że za 10 lat Andrew będzie gwiazdą filmu na miarę Brada Pitta, Toma Cruise'a i Jude Lawa czego szczerze mu życzę bo ma gigantyczne umiejętności aktorskie

Sofia199

Dla mnie już jest taką gwiazdą.

ZapiekanyKetchup

zgadzam się. Samo to, że dostał nagrodę BAFTA o czymś świadczy, a po Spider-manie, który odniósł międzynarodowy sukces na pewno zacznie otrzymywać więcej ambitnych propozycji

bronia94

Ludzie bez przesady to że ma nagrodę i dobrą role nie znaczy że bedzię gwiazdą. Weźmy takiego Logan'a Lerman'a, spoko aktor ma fajne filmy ale jak o niego zapytasz na ulicy to większość ludzi nie będzie wiedziała kto to jest. Tak samo ma Martin Freman, zagrał w serialu Sherlock w kilku całkiem niezłych filmach i dodatkowo w Hobbicie ale jak zapytasz kto grał Bilbo Bagginsa to nikt ci nie odpowie. Mam nadzieje że Andrew'a to nie spotka bo razem z wami mu kibicuje by stał się popularny jak wyżej wymieniowe gwiazdy.

Sofia199

akurat rola spidermana nie zabardzo mu pomoże wejść na szczyt wymienionych aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones