Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Włączyłam to na noc, bo myślałam że nie zasnę tylko w ciszy... Zasnęłam po 3:30 RANO!
Jeśli ktoś ma przyśpieszacz czasu to niech będzie już 2014!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Marc Webb jest jeszcze niezbyt doświadczonym reżyserem, więc oceniając film zwróć na to uwagę. Mogło by być lepiej, może niesamowity spider-man 2 będzie lepszy. Pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

1. Andrew zagrał według mnie bardzo dobrze, choć nie znam z nim innych filmów
2. To, że reżyser jest niedoświadczony niczego nie oznacz (przyznam że przeczytałem to na filmweb chwile przed napisaniem)
James Cameron Xsenogenesis 5,3 pirania 2 latający łowcy 4,6
Steven Spielberg Ostatnia Broń 6,0 Fighter squad 6,3 Escape to nowhere 6,2
Nie oglądałem żadnego z tych filmów ale to tylko przykłady.
3. Jak Tobey płakał to mi się chciało śmiać nie mówię że źle to zagrał tyko że robił śmieszną minę
4. Gdy wujek Tobey'ego zginął kierowała nim złość, bardzo dobrze zagrana scena tyle że bardzo wkurzały mnie te jego wizje jak naprawdę zginął
5. W Amazingu gdy złodziej okradł sklep i zaczął uciekać przewrócił się i wypadła mu broń to mogło się przytrafić każdemu potem gdy Ben próbował zabrać gnata bandziorowi ten go zabił. Klimatu może i nie było ale Andrew tak samo jak Toby zagrali scenę płaczu świetnie. Sam się strasznie popłakałem w Amazingu gdy Piter płakał. Andrew później również szukał sprawcy zabójstwa, Myślę że kontynuacja tego wontku będzie w następnej części.
6. I chciałbym dodać żebyś uważał co mówisz zanim się zbłaźnisz ale szukałem w necie wzmianki o tym że Amazing jest disney'a i nic na ten temat nie znalazłem. Ten film tak samo jak pierwsza trylogia został wyprodukowany przez Columbia i Marvel

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Fakt zbłaźniłem się i dzięki że mnie poprawiłeś. Zapomniałem że go wykupił Disney.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Hahaha! Oboje się błaźnicie. Film Disneya. To jakiś żart. To nawet nie jest Marvel. Toż to Sony. Kretyni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Sporo Ci zajęło wymyślenie tej drugiej części Twojej elokwentnej wypowiedzi pajacu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Domyślam się, że dla Ciebie napisanie "twój stary/ to sony gdy śpi" to bardzo skomplikowana operacja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Szlauf, spątanicznie i jakieś niegramatyczne pierdoły w drugim zdaniu. Naucz się pisać błaźnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Nie pisze się się szlauf tylko szlauch!
"Nie zgrywaj mądrego bo jak tak ciebie słucham" - to niesamowite, że mnie słyszysz.
Nie zgrywam mądrego, przy Tobie 4 letnie dziecko to geniusz, nie muszę nic zgrywać :)

grzebien_filmweb

Zapomniałbym! To nie jest "zjebka gramatyczna", to efekt Twojej tępoty. Jesteś bystry jak woda w klozecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Przykro mi oceniłem Spider-Mana na 9, a Avengersów na 8.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzebien_filmweb

Snoopy pisze się z wielkie litery.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones