Andrew Keegan Heying

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/6325/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":374,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/6325/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":23,"rate":7.043478260869565,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
374 oceny gry aktorskiej
Andrew Keegan I

Andrew Keegan po prostu urodził się jako gwiazda. Już jako młody chłopiec pojawił się w kampanii reklamowej Gerbera. Natychmiast podbił ludzkie serca.
Nie pamięta czasu kiedy nie chciałby grać. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1994 r. w " Obozie marzeń" u boku Jessicy Alby. W 1997 roku zatwierdził swoje miejsce w szeregu hollywoodzkich gwiazd rolą w serialu telewizyjnym Foxa " Ich pięcioro", występując u boku Lacey Chabert jako jej chłopak. W tym samym roku pojawił się w najdłuższej serii Warner Bros. "Siódme niebo".
Wkrótce talent powiódł Andrew na duży ekran. Zagrał w głośnej nowej adaptacji "Poskromienia złośnicy" Szekspira - w "Zakochanej złośnicy" u boku Julii Stiles i Heatha Ledgera. Po tej roli nadeszły nowe propozycje, a mianowicie "Klub złamanych serc" i "O"- nowa ekranizacja Otella Szekspira.
Obecnie, w wolnych chwilach Andrew bierze udział w głownych surferskich konkursach takich jak Boost Mobile Pro i przeznacza nagrody na cele dobroczynne.

Teraz, doświadczony hollywoodzki aktor, zaczyna próbować swoich sił jako producent filmowy.

Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 stycznia 1979

miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA

wzrost: 183 cm

Stracił rolę Chrisa "Oz" Ostreichera w filmie "American Pie" na rzecz Chrisa Kleina.
W 2001 roku był zaręczony z piosenkarką LeAnn Rimes.
W 1983 roku, w wieku 4 lat, po raz pierwszy wystąpił w reklamie telewizyjnej.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych