Andrzej Chyra

7,9
39 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Ale straciłem do niego szacunek jako czlowieka. Jeszcze to wywyższanie swojego ego przy "zakompleksionych polaczkach"... Po prostu żenada!

kryst007

No cóż, "elicie", "nadzwyczajnej kaście" w naszym kraju w dupach się już kompletnie poprzewracało. Przestali rozumieć jedną najważniejszą rzecz: to właśnie Polska i Polacy dają im żreć, to te "zakompleksione Polaczki" przychodzą na ich filmy, spektakle, kupują płyty DVD, książki, to dzięki nim żyją jak bonzowie, kiedy połowa społeczeństwa nie ma co włożyć do gara... Gdyby nie "zakompleksione Polaczki" nie byłoby pana Chyry, bo nikt inny poza "zakompleksionymi Polaczkami" go oglądał nie będzie. A bez widzów nie ma aktora, bo po co...? Może sobie taki Chyra czy inny myśleć co chce, ale chociaż nie mówiłby tego głośno. Ale nie... oni już zupełnie stracili kontrolę, a to wszystko dlatego, że przyzwyczaili się do tego, że nic nie jest w stanie zachwiać ich pozycji. Mylą się. Poczekaj, jeszcze społeczeństwo przejrzy na oczy i kopnie ich w cztery litery. Pozdrawiam.

kryst007

Okey, przyznam że ten post nie jest już u mnie aktualny. Pisałem go gdy byłem te 2 lata młodszy i głupszy, a do tego miałem nieco inne poglądy.

Z perspektywy czasu przyznam po części Chyrze trochę racji. Polacy jak każdy naród potarfii być zakompleksiony i myślę, że na pewne sprawy potrafimy być nieco przewrażliwieni. Lubię swój kraj, no ale nie ma narodów bez wad. Nie mam też o Chyrze opinii jako człowieku, bo go nie znam osobiście, a na podstawie tego jaką partię dany osobnik popiera nie wyrabiam ostatecznej opinii. Zawsze podziwiałem go jednak jako aktora, a rola w "Długu" za każdym razem zamraża mi krew.

Ps. Osobiste punkty karne dla Filmwebu za to, że nadal nie wprowadził możliwości usunięcia wpisów.

kryst007

A ja tą opcje filmwebu uważam akurat za wyjątkowo trafną. Precz z autocenzurą! Pamiętaj własne słowa! Tak by to brzmiało na odpowiedniej defiladzie :)

kryst007

Mam nadzieję, że po kolejnych latach tylko utwierdziłeś się w zmienionych przekonaniach.

Virsitaris

Może Pan być spokojny ;)

kryst007

Dobrze piszesz, naprawdę w naszym kraju są 2 rodzaje Polaków - normalni, ciekawi świata i janusze - polaczki, co to ani obcego języka, ani wiedzy, ale zabiją Cię jak masz inne zdanie, obgadają, źle życzą sąsiadowi, nie lubią ludzi sukcesu etc

kryst007

A to dopiero początek jego zalet

kryst007

https://www.wprost.pl/magazyn/11267374/andrzej-chyra-dla-wprost-mamy-poczucie-ze -pis-zaglada-nam-do-kieszeni-do-majtek-do-wszystkiego.html

kryst007

Jak mu do tych majtek zaglądają to ja naprawdę chciałbym to wiedzieć. ;-)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones