Anna Dymna

Anna Dziadyk

8,0
24 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dymna

Mialam stycznosc z P.Anną i jej synem,przyszli kupili i poszli,stali przy mnie 5 min nie
powiedzieli dziendobry ,dowidzenia zero usmiechu,zyczliwosci,pokazali swoją wyzszosc nad
malym człowiekiem,z tego wynika ze ten usmiech co jest pokazywany za szklanym ekranem
jest na pokaz,a co z fundacją tez jest na pokaz?oby nie,wiecej usmiechu i zyczliwosci w
rzeczywistosci P.Anno

użytkownik usunięty
aniolek88

lol to tez ludzie może mieli gorszy dzień. LOL

aniolek88

Parę lat temu za dzieciaka spotkałam panią Annę za kulisami w teatrze w Krakowie niesamowicie serdeczna osoba z uśmiechem, który sprawia, że od razu samemu się nasuwa uśmiech.

aniolek88

Może wyczuła żeś burak/buraczka

użytkownik usunięty
aniolek88

no faktycznie, ponieważ obowiązkiem znanych osób jest uśmiechać się do wszystkich, zwłaszcza do tych z kompleksami swojej wagi i potrzebujących dostrzeżenia przez tych ze szkła. więcej dystansu do siebie.

aniolek88

A po co ona ma się uśmiechać do obcych osób i mówić dzień dobry i do widzenia???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aniolek88

No tak, bo przecież jak jesteś aktorem/aktorką to twoim obowiązkiem jest suszyć zęby do wszystkich spotkanych na ulicy osób. -_-

aniolek88

Nie uśmiechnęła się do Ciebie. Po prostu straszne.

aniolek88

A co to pani Dymna jest jakimś klaunem że ma na ulicy się do wszystkich uśmiechać?

aniolek88

też jestem w szoku nie uśmiechnęła się przez 5 minut i to przy tobie no wprost skandal
może jak będziesz miał przy sobie ser to się uśmiechnie.
Marian Twaróg też stał przy tobie i to 10 minut i się nie uśmiechnął skandal

aniolek88

Wiecie no uśmiech uśmiechem,ale jak się coś kupuje to ekspedientce wypada dzień dobry powiedzieć.

aniolek88

nikt nie kaze pani Annie czy jej synowi usmiechac sie do wszystkich ludzi ale jesli cos kupują wypada powiedziec dziendobry i usmiechnąc sie,pisalam o tym bo mialam na mysli ze jesli ktos jest zyczliwy to zawsze taki jest moze sie myle ale nie z jedną gwiazdą miałam do czynienia,przy zakupach zachowują sie normalnie zyczliwie nie obnoszą sie z tym kim to ja nie jestem,jacy sa za ekranem tacy sami sa zyczliwi robiąc zakupy

aniolek88

Może widziała w tobie cebulaka ?

accadacca

Nie wazne jak wyglądasz ,czy sie jest bez nóg ,bez rąk,czy sie jest cebulakiem,liczy sie jakie masz serce,zyczliwosc,nie tylko za ekranem,czy za sceną ale tez do tych ludzi co pracują,jezeli przychodzisz i kupujesz kawe czy bułki,ekspedientka sie usmiecha i stara sie byc zyczliwa to wypada tez sie usmiechnąc, :)

aniolek88

Zgadzam się, że każdy zasługuje na życzliwość. Nie można jednak oceniać kogoś na podstawie 5 minut spotkania. Każdy może mieć zły humor albo zły dzień. Życzliwość polega też na tym, że nie szuka się złej woli u drugiej strony.

aniolek88

Ja też ją widziałem na ulicy szła chodnikiem dziwne uczucie w Warszawie.

użytkownik usunięty
aniolek88

Nie można ocenić kogoś po jednym spotkaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones