Anna ShafferI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/825500/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":4179,"rate":5.548217276860493,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/825500/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,5
4 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Shaffer
  • To jest jak narazie najlepsza laska w serialu Wiedzmin, jest naprawde ładna , ale..... to nie jest Triss o ile mozna by nad nia popracowac , wyprostowac te jej czupryne , w prostych włosach wyglada młodziej, no i makijaz to juz dramat zamiast zrobic jej dziewczecy makijaz podkreslic jej piegi ktore ma swietne , to zrobili jej mocny makijaz starej baby !! , ciemne oczy tez jej dodaja wieku wystarczyły by jej soczewki z jakims jasnym kolorem , ona ma 27 lat a wygląda w tym serialu ponad 40 .

    pozatym:

    Netflix chyba nie czai bazy ze ludzie sie przyzwyczaili do wygladu Triss z gry bardziej niz do tego pancerza Geralta ktorego postanowili nie zmieniac bo sie przyzwyczailismy .

  • Phenomenonx82 To prawda, zrobili jej krzywdę tym makijażem, bardzo ją postarzyli. :/

  • Phenomenonx82 Trochę przesadzasz przecież aktorka grająca tę postać nie ma oddawać swojej realnej metryki na ekranie tylko wiek charakter postaci ,którą odgrywa w tym wypadku Triss Merigold. I jak do włosów piegów można by się czepiać. Choć uważam że nie aż nadto ,bo nie wyglądała jakoś tragicznie. Całkiem dobrze odegrała swoje kwestie choć nie miała ich póki co wiele. Jest moim zdaniem w Anna Shaffer całkiem duży potencjał w dalszych losach na dobrą kreację Triss Merigold ,przy kilku poprawkach wizualnych (włosy-kolor/fryzura, uwydatnienie piegów) a nawet ostatecznie bez tego nie jest źle. Po za serialem trzeba i można powiedzieć ,że jest bardzo ładną kobietą.

  • Pawel_Turulski Tylko że zawsze w książce była opisywana jako bardzo młoda, niedoświadczona etc. Nie pasuje do niej stary wyglad (który u Yen by się zgadzał).