Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
40 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

Nigdy mi się nie podobał

użytkownik usunięty

Niby kobiety na niego lecą, taki hollywoodzki amant, ale mi się nie podoba. Zbyt płaska twarz i nos Shreka.

Świat byłby piękny, gdyby przynajmniej 40% mężczyzn, których mijam na ulicy, miało taką twarz jak Antonio Banderas ;-).

anita368

Przystojny jest, to fakt, i mówię to jako facet, ale nie gej. Ale aktorem mógłby być jeszcze lepszym niż jest. Jest w nim olbrzymi potencjał, ale nie dostał jeszcze takiej roli, w której mógłby w 100% udowodnić swój talent. Tak jak np. Anthony Hopkins i Hannibal Lecter czy Al Pacino i Antonio Montana : )

dejwid_filmweb

Dla mnie to facet nie starzeje się z klasą. Jedni tak mają np. Duchovny, starzeje się z klasą, Pitt, Banderas niestety już nie.
Ale zgadzam się, że Banderas ma potencjał, niestety w XXI wieku ciężko o wybitną produkcje dlatego ciężko mu będzie coś dostać. Niemniej uwielbiam go jako aktora.

Szajba

no wybacz, ale nie przyrównuj Pitta i Banderasa, Pitt od botoxu wygląda jak własna żona, Banderas nie boi się zmarszczek.

Dla mnie jest strasznie sexy... co człowiek to inny gust. :-)

Cleaa

Antonio to cudowny człowiek i wybitny aktor. Odniosł wielki sukces u boku Pedro almodovar'a który pomogł mu zaistniec jako aktor. Macie racje , w tych czasach trudno o cos ambitnego, wszystko zmierza ku komercji,jednak czy Banderas nie starzeje się z kląsą? Bzdura.. to wszystko w czym obracaja sie hollywoodzkie gwiazdki jest z dala od niego, Banderas nigdy nie chciał brac w tym udziału, zawsze skupiał się przede wszytskim na rodzinie i aktorstwie. Pytanie do dejwid_filmweb obejrzałeś wszytskie filmy z jego udziałem ze twierdzisz iz nie dostał jeszcze takiej roli która oddałaby caly jego talent? Widzisz ja widziałam juz wiele takich filmów. A te porównanie Banderasa do Pitta, profanacja. Niestety pan Pitt nie dorównuje Banderasowi, do pięt mu nie dorasta, jego graaktorska jest conajmniej przeciętna, zwykła, zarówno jego filmy, poza tym to jak juz ktos wczesniej wspomniał , Antonio w porównaniu do innych gwiazdek nie poddaje się zabiegom upiekszajacym, akceptuje to jak wygląda ( a wyglada wciąz niesamowicie , mesko i sekswonie), co niewatpliwie jest oznaką starzenia się z klasą, i oby tak dalej. Poza tym to uwielbiam ciepło którym emanuje, jest tak dobrym, i miłym człowiekiem, brak w nim poczucia wyzszosci arogancji, uwielbiam jego awanturniczą, hiszpańską naturę, ambicję i piękno zarówno wewnetrzne jak i zewnetrzne. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones