Ashley Tisdale

Ashley Michelle Tisdale

7,7
4 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Tisdale

ona jest ładna, seksowna, ma talent, czyli aktorka idealna.:D

milektwardy1997

Ashley jest super,uwielbiam ją,jak można by nie docenić jej talentu aktorskiego,a jej piosenki są cudne :)
strasznie lubię ją jak gra Maddie w Nie ma to jak Hotel albo w HSM!
Czad :D
Daje jej 10/10.
Powinni ja bardziej docenić moim zdaniem jest jedną z najlepszych gwiazd Disney'a.

sharrabera

Jest PO PROSTU NAJNAJ LEPSZA jak można się w niej nie zakochać(zależy od
gustu) he To czysta przyjemność oglądania każdego filmu(np.HSM) czy
serialu(np.Nie Ma to jak Hotel) w których gra własnie Ashley Tisdale




również daje 10/10

erosenin1995

No, mnie sie podoba strasznie! W nie ma to jak hotel gra bardzo dobrze, rola w hsm zrobila z niej gwiazdke disney'a;/ (wogole film jak dla mnie 1/10). Jest utalentowana i wgole swietna xD. Bez make up'a wyglada prawie tak samo, nie jak niektorzy:)

erosenin1995

ta.. no coś ma w sobie. Ale jednak po paru latach zmieniło się sporo i nie jest już tak ekhm : mega . poległa i to nisko jak dla mnie. Zepsuła się . nawet bardzo. tylko urody jej zostało a aktorstwa i ani śpiewu nie rozwija. dupa blada. jak tak będzie dalej to zapomnimy o gwieździe disneya.

erosenin1995

Aktorstwo to prawda mogłaby lepsze role dobierać bo talent ma zarówno w komediach jak i w czymś większym (Synowie anarchii, Raising Hope), a co do muzyki nie mogę się zgodzić. Moim zdaniem właśnie teraz się rozwinie bo od roku nagrywa nowy, niezależny album, nad którym pracuje bez udziału wielkiej wytwórni (odrzuciła propozycje) i chce aby krążek był taki jak ona chce, a nie taki jakiego wytwórnia wymaga. Dodatkowo nieźle działa w produkcji.. robi różne show dla Bravo TV, E, MTV czy teraz pracuje nad serialami dla ABC (w jednym zagra główną rolę) do tego film Cloud 9 dla DC, a teraz będzie można ją zobaczyć w serialu Super Fun Night. Miała grać też w Left Behind obok Cage'a ale produkcja się opóźniła i z powodu konfliktu harmonogramu musiała odrzucić rolę.

milektwardy1997

Dla mnie jako aktorka jest beznadziejna, jeśli ona ma talent to jak nazwać to co mają takie aktorki jak Scarlett Johansson, Natalie Portman czy Megan Fox. Natomiast podoba mi się jej uroda i jej piosenki pomimo tego że śpiewa trochę nieczysto (najczęściej słucham Nightwish, Within Temptation i Tarje Turunen. I może przez to te że jestem przyzwyczajony do takiego wysokiego poziomu jaki prezentują Tarja Turunen i Sharon den Adel jej nieczystości mi trochę przeszkadzają)

CloudStrife

Ona jest super! 10/10

tisdale_kochana23

w filmach, w których ją widziałam wypadła świetnie, ale nie należy jej porównywać do Natalie czy Scarlett, bo ona dopiero zaczyna.
Co do Megan Fox to Ash przerosła ją o głowę, już dawno.
;)
;]

Magdusia

Ona, sexowna?. Ma koński ryj-sorry ale ona jest PASKUDNA, jest MNÓSTWO kobiet ładniejszych od niej.
3 /10

http://www.kozaczek.pl/img/2maj/1947.jpg

Ulisseska

Magdusia, masz racje z Megan przesadziłem, Ashley jest od niej o wiele lepsza.

Ulisseska, każdy ma inny gust jak dla mnie jest piękna i seksowna

użytkownik usunięty
CloudStrife

Ash jest sympatyczna i fajna. ; ) ale bardziej podobala mi sie w brazowych wlosach. :P.

użytkownik usunięty
Ulisseska

kiepska aktorka, piosenkarka i do tego brzydka, a zachowuje się jak mega gwiazda i nie wiadomo kto. nie lubię jej .___.

Ulisseska

Pokaż swój pryszczaty ryj heh zakompleksiona panienko

Ulisseska

Chyba ty masz koński ryj, ona jest ładna, a ty albo zazdrościsz albo się nie znasz, i wiesz może pokaż jak ty wyglądasz wtedy będzie można obiektywnie ocenić jaką jesteś pięknością skoro Ashley jest dla ciebie paskudna...

milektwardy1997

zgadzam sie w 100%!!!

HSMnajlepszyFilmEveR

Ashley jest najlepsza!

Johny999

bardzo ją lubie:P:P;P

koksik27

Jedna z moich ulubionych gwiazd

użytkownik usunięty
milektwardy1997

Widzę, że niektórzy z was doceniają Ashley za jej talent aktorki oraz muzyczny, więc zapraszam na http://www.ashley-tisdale.pl/ gdzie sa najnowsze newsy właśnie o teraz aktorce

P.S właśnie nagrywa kolejny album ;)

milektwardy1997

Jak aktorka idealna? priorytetem aktorki idealnej powinno być na pierwszym miejscu aktorstwo i umiejętność grania, warsztat aktorski którego ona nie posiada, jest słabiutką aktorką pokroju Vanessy Hudgens.

milektwardy1997

Emma Watson też:
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones