Barkhad Abdi

Barkhad Cabdi

7,6
4 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barkhad Abdi

Jak na swoj debiut zagral rewelacyjnie i chole...ie przekonujaco i z reka na sercu POWINIEN
DOSTAC OSCARA ZA ROLE 2 PLANOWA I DEBIUT AKTORSKI... Bede liczyl na to...

punisher822_filmweb

Jednak inni w jego kategorii są lepsi :) przykro mi

Riiko

SKARBIE czy LEPSI to pojecie wzgledne bo jest wielu dobrych aktorow 2 planowych ale jest choler...ie malo debiutantow ktorzy potrafia zagrac tak przekonujaco i realistycznie jak BARKHAD w 'KAPITANIE PHILLIPSIE'... Przykro mi... A zreszta o czym my tu dyskutujemy przeciez O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE...

punisher822_filmweb

KOCHANY, twierdzę tylko, ze Oscara nie zdobędzie. Osobiście kibicuję Danielowi Bruhlowi za Wyścig, bo był znakomity (pokuszę się nawet, żeby stwierdzić, że lepszy od Abdi'ego, no ale jeśli o gustach nie dyskutujemy... ), choć najpewniej nagrodę zgarnie Jared Leto. Pamiętajmy jeszcze o Fassbenderze. I nie ma co się tak denerwować SKARBIE :)

Riiko

KWIATUSZKU nie deneruwj sie bo ci rozyczka zwiednie ;-)

Riiko

osobiscie Bruhla bym umiescil w kategorii rol pierwszoplanowych i wtedy sytuacja bylaby jasna - Bruhl oscar za 1szo planowa, Abdi oscar za 2go planowa

plone

A Leto, Fassbender, Hanks, Dicaprio?

Riiko

Nie widzialem jeszcze zadnego poza Hanksem

Riiko

Fassbender mistrz.

kpn

Bruhl MISTRZ

Riiko

Ale jak juz mowimy o DEBIUTANCIE to napisz mi prosze czy w roku 2013 pojawil sie jakis film amerykanski badz europejski gdzie pojawil sie jakis DEBIUTANT dorownujacy BARKHADOWI? Podalas nazwiska ale to sa regularni aktorzy a ja wspominam o debiutantach. PS.MASZ LADNY USMIECH NA TY ZDJECIU

punisher822_filmweb

Debiutantem jest ten, dla którego jest to pierwszy film w którym zagrał w ogóle? ;P W takim razie myślę, że innych nie ma, bo reszta to starzy wyjadacze. Więc podsumowałam ich pod względem ogólnej oceny aktorskiej.
Panu Abdiemu poszczęściło się bardzo, że z taksówki trafił do Hollywood, co nie zdarza się często, także porównywanie go z innymi debiutantami nie ma sensu, bo nie ma innych debiutantów, mogę go zestawiać z INNYMI AKTORAMI DRUGOPLANOWYMI z tego roku, co zrobiłam :P
Dziękuję uprzejmie ; )

Riiko

Żeby każdy był zadowolony powinni dodać nową kategorię przy rozdawaniu nagród "Za najlepszą debiutancką rolę".
Bo to jest tak, z jednej strony faktycznie są inni którzy zasługują na nagrodę za rolę drugoplanową ALE żeby przez to nie nagrodzić osoby która zagrała tak rewelacyjną rolę? Tak nie może być :)

Alkard

Jest taka nagroda w BAFTA, "największa aktorska nadzieja kina", ale nie jest tam nominowany w tym roku

Riiko

A o tym nawet nie wiedziałem :) dziękuję za sprostowanie.

punisher822_filmweb

Co za różnica, czy debiutuje. Zagrał słabiej od Leto i Fassbendera, więc zasłużył najwyżej na nominację.

punisher822_filmweb

Ostatnio pisałeś, że Bruhl powinien dostać Oscara. Wiesz, że przyznają tylko po jednej nagrodzie w każdej kategorii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones