Barkhad Abdi

Barkhad Cabdi

7,6
4 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barkhad Abdi

może zagrał dobrze ale za jeden film to nie wypada , to jest tak sama sytuacja jak aktor umiera , zaraz ocena idzie do
góry bo umarł , przedtem aktor był niezauważalny

SeBo47

Czemu nie można? Jak jego dorobek się zwiększy to i ocena ewoluuje. Póki co użytkownicy ocenili go za rolę, w której go widzieli.

Endymion

ja tak uważam , jak zobaczę go w 5,10 filmach to wtedy go ocenie , ale mam wrażenie że jego już nie zobaczymy na ekranach :(, i życzę jemu jak najlepiej .

SeBo47

Ja aktorów nigdy nie oceniam w skali 1 do 10... Poprostu - jak mi się spodobał to 10. To nie jest wystawa zwierząt oborowych żeby oceny dawać. Jeden film wystarczy. Bo czemu, nie? Nie czyni go ten film aktorem (a wątpię że pojawi się w innych)? Czyni. I ludzie oceniają jego ... całokształt :P choćby był malutki

Kulasisko_Pospolite

Z takim podejściem powinnaś poszukać innego serwisu, gdzie zamiast ocen będzie opcja "lubię to" ;)

Endymion

Filmy oceniam według skali... ludzi nie - proste :) I nie, dziękuję, lubię ten serwis.

Kulasisko_Pospolite

Może i proste, ale niewłaściwe. I'm out.

SeBo47

Ocenia się za całokształt twórczości. Jego twórczość to jeden film za który dostał 8. Zagra w jeszcze jednym za który ocenę dostanie powiedzmy 2 wtedy jego ocena za całość wyniesie 5.

SeBo47

Zgadzam się, a nominacja do Oskara to już gruba przesada...

songa85

Dokładnie. Wszyscy piraci w "Phillipsie", moim zdaniem, grali na równym poziomie, który wcale nie był porywający.

xxxoliksxxx

teraz przeglądałem sobie nominacje do Oscara i widzę że on jest nominowany za grę drugą planową , ja się pytam za co ??? co on takiego zrobił ?? może za te długie dialogi ? a może za akcent ? , pomachał trochę AK 47 i koniec . Min specjalnych nie robił jeden ten sam wyraz twarzy . Tak jak kolega powiedział wszyscy piraci grali na równym poziomie . Ale będzie śmiesznie jak on dostanie Oscara a Leonardo DiCaprio nie , to będzie zabawa :D

SeBo47

Zacznijmy od tego, że on nie dostanie Oscara, bo zgarnie go Leto ;D a co do DiCaprio, ma poważną konkurencję w McConaughey ;)

xxxoliksxxx

ale sama nominacja jest zaskoczeniem , McConaughey mnie osobiście nie przekonał zagrał dobrze ja stawiam na Christian Bale ;)

SeBo47

ja bardziej na McConaughey, ale wszyscy mają zasłużone nominacje, nie to co ten tu Abdi :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xxxoliksxxx

dlaczego te komentarze są zablokowane ???//

SeBo47

dotyczyły Nebraski ;D ale fajnie się czuję z zablokowanym komentarzem, mój pierwszy :)

xxxoliksxxx

i mój , trochę to dziwne jak żyć ?

SeBo47

Wychował się i mieszka w USA. Nie wiem czemu ludzie myślą, że piratów grali prawdziwi piraci. Widocznie jest dość przekonujący.

KLAssurbanipal

pewnie masz racje ja osobiście nie znam jego pochodzenia ale mniejsza z tym , mnie chodzi o to że on nie zagrał aż tak dobrze jak to wszyscy mówią , on dostał nominację a co z resztą piratów jak już miałbym wybierać to tego najbardziej agresywnego .

SeBo47

dlaczego 3 komentarze 2 moje i jeden kolegi są zablokowane ???????? nic tam obraźliwego nie było co się dzieje?? co to za cenzura jak ludzie nie potrafią dyskutować to nie moja wina !!!!!!!!!!!

SeBo47

Hahaha,dobre :-)
pzdr ;-)

stanlej83

wiadomo to nie komuna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones