Bartosz Żukowski

7,3
5 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Żukowski

i jego powrót to jeszcze nic ale ta Jolancia to nie do strawienia nawet jak na komediowy serial.

użytkownik usunięty
felicytas

Mnie denerwuje, że jej postać jest zbyt przerysowana i monotonna. Czasami powie coś śmiesznego, nawet lubiłem jej śmiech na początku, ale co odcinek ta sama Jolasia to według mnie już lekka przesada. Walduś też jest inny ale to chyba zrozumiałe, w końcu ma już swoje lata i nie może być całe życie głupkowatym Cycem z pierwszych serii.

felicytas

Uległeś zbiorowej psychozie. Tak samo jak z nienawiścią gimbusów do Marcina Najmana. Jolasia jest OK, ale głąby bez własnych poglądów i bez mózgu gnoją Jolaśkę tak jak inne lemingi, bo myślą, że to świadczy o ich "klasie" ;-)

użytkownik usunięty
lisoszakal

Ja nie patrzę na zdanie mas, a także jej nienawidzę. Jestem głąbem? Do Najmana nic nie mam ale facet czasem robi z siebie pośmiewisko. Tylko w tym jest problem że gimbusy się z niego nabijają, a gdyby walczyli z nim 1vs1 do dostaliby większe baty niż on od Pudzianowskiego. Cwani tylko w internecie, czy na ringu to już wątpię.

mnie by ta Jolasia w niczym nie przeszkadzała gdyby nie fakt, że jej postać absolutnie dominuje nad Waldkiem, w sensie chodzi mi o to że jej postać odgrywa w serialu główne skrzypce, a Waldek jest teraz 3-cio, wręcz 4-to planową postacią, pojawia się rzadko i na ogół mało ma do powiedzenia bądź zbiera opier... od Jolasi. W ogóle nie wiem po co nawalili tyle zbędnych postaci jak Malinowska, Kozłowski czy Badura. Porażka

użytkownik usunięty
Sawyerr

Fakt, mogę się zgodzić. Świetne odcinki były za życia Babki, to były czasy... Jak Ferdek pod-pierdzielał jej rentę ;p

I wymyślał z Waldusiem jak zarobić kasę. :D

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Dokładnie ;p Teraz to głównie tylko ciągłe wydzieranie mordy ;/

Sawyerr

ja nie moge zrozumiec jak mozna zrobic odcinek w ktorym malinowska umiera i sklep prowadzi jej maz a potem dalej jak gdyby nigdy nic pokazywac ja i jej sklep. nie wspominajac o tym ze kilku aktorow gra wszystkie role poboczne jak ten Dracz ktory gral juz wszystkie postaci jakie sie dalo. Kozlowskich to tam pieciu bylo a ten ktory gral kierownika wczesniej pojawial sie pare razy jako ktos zupelnie inny.

"gdyby walczyli z nim 1vs1 do dostaliby większe baty niż on od Pudzianowskiego. Cwani tylko w internecie, czy na ringu to już wątpię."

Pudzian dostał 150 tysięcy złotych za walkę z Najmanem. Zapłać tyle to chętnych Ci nie zabraknie.

Dentarg

no pewnie sami chyba samobójcy i masochiści,te pieniądze pokryły by ich leczenie po takim ringu xd

dj_carlos

Myślisz, że nie ma dobrych zawodników dla Najmana? :D Myślę, że gdyby 150 tyś. złotych zapłacili mojemu trenerowi sandy, albo jakiemukolwiek bardziej ogarniętemu gościowi w sztukach walki, to by podjął się tego wyzwania. Poza tym bez przesady, najczęściej nie robią sobie na ringu większej krzywdy. Najwyżej ktoś padłby po pierwszych ciosach... za 150 tyś. byłoby wielu chętnych.

Dentarg

ale ja miałem na myśli tych kozakach i hejterów internetowych,którzy przeważnie nie ćwiczą a już na pewno nie znają żadnych sztuk walki,i gdyby nagle stanęli do walki z takim najmanem to by się zes*ali ze strachu,i nwm ile by z nich choć jedną rundę z nim chciało walczyć (nawet za takie pieniądze,choć głupcy zawsze się znajdą xd) na takim mma,skoro już by po pierwszym ciosie leżeli i by mogli tylko próbować się już tylko bronić,a najman by im nieźle dał wpier*ol przez ten czas xd

dj_carlos

Po pierwszym ciosie mogliby się poddać i Najman by im nic więcej nie mógł zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones