Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

zwykle widze go w telewizji w roli zawstydzonego niesmialego kolesia ktory sie ciagle maca z jakas baba, u mnie jest juz zaszufladkowany jako sliczny chlopczyk

Zywiec20

To twój problem, twoja opinia. Takie komentarze może lepiej zachować dla siebie, bo nie wnosisz w ten sposób nic konstruktywnego do dyskusji...

Kochiyo

Ja tego aktora też nie lubię. Role nieprzekonujące i w sumie nie porywa. Dla mnie jest średniakiem hollywood.

Kochiyo

Ale pochwały już wnoszą? Po to są tu fora, żeby każdy mógł wyrazić swoją
opinię na temat aktorów, reżyserów, scenarzystów, operatorów, montażystów
itd. oraz ich dzieł.

Zywiec20

Ale za to jest utalentowanym reżyserem i scenarzystą, więc jako "człowiek
kina" się sprawdza. Fakt, aktorem jest chyba przecenianym i warto by było,
żeby zajął się reżyserką w większym stopniu (choć kto wie, może jeszcze
aktorsko wszystko przed nim).
Za to jego brat jest świetnie zapowiadającym się aktorem.

użytkownik usunięty
Zywiec20

wow... a widziałaś Daredevil? Pearl Harbor? Zapłatę?!

"Zapłaty" nie widziałem, ale w "Daredevilu" wypadł tragicznie, cały film to gniot, podobnie z "Pearl Harbor". Każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o kinie większe niż skojarzenie kina z miejscem, gdzie się wcina popcorn, powie to samo.

Stanley_Hartman

każdy kto ma jakiekolwiek pojęcię o kinie... tadam zaczyna się... dyskusja w stylu " ja jestem krytykiem wy się nie znacie na kinie " ;) ... heh nie no to tylko takie moje wtrącenie... ja przyznam, nie jestem znawczynia kina, nie będe się wypowiadać na temat mega ambitnych produkcji ... ;) A Ben hmm nigdy go nie lubiłam jakoś... ale ostatnio się do niego przekonałam, sama nie wiem czemu, a jesli chodzi o gre aktorska, ja tam np wiele nie wymagam ;P

użytkownik usunięty
merry_5

Jeżeli ktoś mieszka w bliskim sąsiedztwie lotniska lub torów kolejowych, to też wcześniej czy poźniej się przyzwyczai albo się wyprowadzi. Ja wybieram tą drugą opcję, dlatego omijam filmy z Affleckiem szerokim łukiem.

Zywiec20

Również uważam go za słabego aktora. Nie przekonał mnie w żadnej roli. Po Titanicu podobne zdanie miałem o Leonardo DiCaprio, ale nie słusznie, Leonardo jest dobrym aktorem i zagrał też w dobrych filmach. Bena niestety w dobrej roli jeszcze nie widziałem, widocznie cały czas czeka na rolę życia.

grzesiek811

grzesiek8111, obejrzyj "Hollywoodland" albo "W pogoni za Amy", tam Ben gra moim zdaniem świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones