Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

http://wpc.556e.edgecastcdn.net/80556E/img.news/NEgSv7CcZKsQkj_1_1.jpg

spasticink

Jestem tego zdania, że przy dzisiejszych możliwościach ucharakteryzują go na dobrego Batmana i w połączeniu jego umiejętnościach aktorskich da sobie radę jako Batman.

spasticink

Będzie ciężko poznać go w tym stroju, lecz fakt i myśli tkwiące w głowie, że to nadal Affleck, odpychają mnie od razu.

RazzleMan88

Mi jakoś też to nie bardzo pasuje ale pożyjemy zobaczymy, może akurat miło nas zaskoczy?

spasticink

Ciągle nie mogę się do niego przekonać. Aktorem jes średnim, jego twarz nie pokazuje zbyt wielu emocji. Mam nadzieje że sobie poradzi, może nas pozytywnie zaskoczy.

Throttlehand

na pewno bedzie lepszy niz Bale - ja niestety przez 3 filmy nie moglem go strawic przez to charczenie :/

spasticink

Hehe wyobraź sobie że ja też nie moge z jego głosu. Jakby sobie gardło denaturatem płukał przed ubraniem się w kostium Batmana. To było kompletnie niepotrzebne. Ale czy będzie lepszy to nie wiem. Mam nadzieje że da radę.

spasticink

Popieram, Bale to najgorszy Batman, bełkoczący charczący,zakompleksiony i zamkniety w sobie psychol a nie obronca

spasticink

Zadaniem "charczenie" było to żeby nikt nie poznał iż jest on Brucem Waynem bo pracował z ludzmi ktorzy znaja go jak Gacka i Bruce Wayna

makaveli1983

"Charczenie" nie było potrzebne.

Throttlehand

Mógł wejść do budki i zaczesać włosy :D

edi_nie_oglada_filmow

Właśnie :D

spasticink

I dobrze. Affleck przynajmniej nie ma wady wymowy jak Bale.

spasticink

Poradzi sobie. Snyder i spółka wiedzą co robią.

użytkownik usunięty
spasticink

Hmm... Widać, że twórcy kostiumu inspirowali się tym z Mrocznego Rycerza. No cóż, zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones