Bill Paxton

William Archibald Paxton

7,4
14 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Paxton

I jako Hudson w Obcym,i jako partner Danny'ego Glovera w Predatorze 2,genialnie wkurzałes Arnolda w Prawdziwych Kłamstwach,ścigałes Tornada w Twisterze,szukałeś "Serca Oceanu" w Titanicu,miałeś ból glowy ze znalezionym milonem dolarów w Prostym Planie. Nie ma Cie już,ale żyć będziesz zawsze w tych wcieleniach. R.I.P.

kinoman77_filmweb

ciężko oprzeć się wrażeniu, że wraz ze śmiercią takich osób coś się kończy dla całego Hollywood...

baron666

To prawda. Kończy się pewna epoka.

kinoman77_filmweb

Dopiero przed chwilą się dowiedziałem.
Smutek :(
Dla mnie to jeden z tych aktorów który powinien zagrać w "Niezniszczalnych"

kinoman77_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=DHg6S4AYlb4

kinoman77_filmweb

Też genialny był jako jeden z punków w początkowej scenie w Terminatorze z 1984, szkoda że nie żyje,mógł by jeszcze stworzyć jakaś fajną kreacje...:(

kinoman77_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=pPVD7vgvvzU

kinoman77_filmweb

Niezapomniana scenka z "Obcego-decydujące starcie": Ripley mówi, że ta mała dziewczynka przetrwała tutaj przez 17 dni. A Hudson na to: to może niech dowodzi?!:-) Szkoda tego charakterystycznego aktora, wczoraj się dopiero dowiedziałem, że zmarł i byłem w szoku. Potrafił być takim twardym szeregowcem Hudsonem, ale i błaznowatym, tchórzliwym sprzedawcą używanych aut w "Prawdziwych kłamstwach", czy prowincjonalnym inteligentem nie wiedzącym co począć z 4 milionami baksów w "Prostym planie".

Jack_Holborn15

I jeszcze ta dziewczyna z komputera...

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Ktoś gdzieś napisał, że był jedynym aktorem , którego zabił Terminator, Alien i Predator :) kult

Zgadza się.

Lance'a Henriksena też :), jesli liczyć AvP

kinoman77_filmweb

Śmierć nie wiem czy wiesz nie jest końcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones