Brooke Hogan

Brooke Ellen Bollea

4,7
104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooke Hogan

czy widzial ktos kiedys tak wysoka kobiete <oprocz modelek>o takiej posturze kurcze ona chyba w poprzednim zyciu byla rolnikiem hehehhehe:D:D:D::D:D:

kama2215

Nie musi ci się ona podobać, ale nie obrażaj innych kobiet, bo na ulicy wcale nie tak trudno spotkać dziewczynę ok. 180 cm, a Brooke uważam, że jest seksowna. Na pewno lepsze jest 180 niż 150!

martuska666

Martuśka ma 100 % rację!! a ty kama chyba nie wiesz co piszesz widać zazdrościsz... a Brooke jest śliczna

użytkownik usunięty
JustFurious

już nie przesadzajcie!! znowu taka śliczna to ona nie jest, ma taką wiejską urodę ;/

pokaż swoje zdjęcie my ocenimy ciebie, zresztą nie nakłaniaj mnie do swojego zdania, moim zdaniem brooke jest ładna, twoim nie, twój problem ale nie wypisuj czegoś w stylu, że mam nie przesadzać, że jest ładna o_O no kurde! moim zdaniem jest i nic ci do tego

kama2215

Taak - widziałam nawet wyższe kobiety i wcale nie są modelkami, natomiast takie głupkowate istotki jak Ty wpędzają je w głębokie jak studnia kompleksy. Doprawdy wraz ze wzrostem i rozumu poskąpili?

użytkownik usunięty
PaskudnaWiedzma

Prue Halliwell ----> Wzruszające :/:/:/ pozdrawiam

to nie ma być wzruszające, to raczej ma cię nakłonić do inteligentniejszej odpowiedzi, nie nakłaniaj mnie do swojego zdania, każdy ma prawo do własnego, wystarczyłoby gdybyś napisał: moim zdaniem nie jest ładna <--- wystarczy, ale nie masz prawa nakłaniać do swoich racji, dziękuję.

użytkownik usunięty
JustFurious

ja Cię do niczego nie naklaniam O_o tylko dziwie się kim tu się tak podniecać... i broń Boże nie chce Ci psuć Twego zdania o tej lasce... nich będzie nawet tu Twoim stereotypem idelanej panienki... ja się do Twoich ideałów nie mieszam... pozdrawiam... P.S. nie masz za co dziękować:P

użytkownik usunięty

aaaaaaaaa i jeszcze jedno... ja jestem panienką a nie facetem więc się do mnie zwracaj jak należy ;) to tyle Buzie:*

ja Cię do niczego nie naklaniam O_o tylko dziwie się kim tu się tak podniecać <-- to bardzo śmieszne, już w pierwszej linijce przeczysz sobie ;)

nich będzie nawet tu Twoim stereotypem idelanej panienki <--- przepraszam? czy ja coś przeoczyłam? w którym momencie nazwałam brooke idealną? udowodnij swoje refleksje na ten temat na przykładzie konkretnego argumentu

P.S. nie masz za co dziękować:<--- być nie za bystrą osobą... kurczę, jakie to przykre! śmiem rzec wzruszająco przykre!
tak dla twojej informacji, użycie przeze mnie słowa dziękuję wyrażało podziękowanie za własną, inteligentną wypowiedź, podpartą argumentami, konkretną, na temat, czy jak inaczej wolisz to zinterpretować

ja jestem panienką a nie facetem więc się do mnie zwracaj jak należy <--- oczywiście! panie proszę pana!!!

to tyle Buzie:* <--- dziękuję za te buziaki, proponuję je jednak skierować do kogoś innego, kogoś kto podzielał by twoje "stylowe" rozumowanie

dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones