Carole Bouquet 

Carole Anne Paule Bouquet

7,3
1 418 ocen gry aktorskiej
Carole Bouquet
Tę piękność widownia zapamiętała jako 'mroczny przedmiot pożądania' z filmu Louisa Bunuela, a także dziewczynę Bonda u boku Rogera Moora. Przez ostanie 15 lat dystyngowana i elegancka Bouquet była przede wszystkim 'twarzą Chanel', reklamowała słynne na cały świat perfumy No 5. Ze związku z producentem Jean-Pierre Rassamem aktorce pozostał syn - Dimitri Rassam.Po wielu latach ponownie zakochała się. Zanim Carole i Gerard Depardieu wyznali sobie miłość i ogłosili światu, że są parą, zagrali małżeństwo w filmie " Za piękna dla ciebie ".Depardieu specjalnie dla niej wyreżyserował swój pierwszy film, "Most między dwoma brzegami", opowiadający o dojrzałej miłości dwojga ludzi. Zagrali w nim razem. Ten melodramat był hymnem na cześć ich miłości, która miała trwać wiecznie.Po kilku latach Carol postanowiła odejść od ukochanego.Tłumaczyła : " Nie mogę patrzeć jak się wykańcza. Traktuje pracę jak ruletkę, boję się o niego...".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 sierpnia 1957

miejsce urodzenia: Neuilly-sur-Seine, Francja

wzrost: 173 cm

Cezar
Zdobyła Cezar, 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Jacques Liebowitch (22.06.1991 - 1996, rozwód)
Była brana pod uwagę przy obsadzaniu głównej roli w filmie "Moonraker". Ostatecznie jednak podjęto współpracę z Lois Chiles.
Była brana pod uwagę do roli Madame Olympe Maxime w filmie "Harry Potter i Czara Ognia". Ostatecznie zaangażowano Frances de la Tour.
Miała zagrać główną rolę w filmie "Cocaïn" Rainera Wernera Fassbindera. Realizacji projektu przeszkodziła jednak nagła śmierć reżysera w czerwcu 1982 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych