Mélanie Laurent 

7,8
15 612 ocen gry aktorskiej
Mélanie Laurent
Mélanie Laurent przyszła na świat w Paryżu, 21 lutego 1983 roku. Pochodzi z artystycznej rodziny - jej ojciec jest aktorem, a matka nauczycielką baletu. Mimo tego Mélanie nie zawsze była zainteresowana pracą w show-biznesie. W 1998, kiedy wraz z przyjaciółkami odwiedziła plan filmu "Asterix i Obelix kontra Cezar", została zauważona przez aktora Gerarda Depardieu, który postanowił obsadzić ją w swoim najnowszym filmie "Most pomiędzy dwoma brzegami". Choć rola Mélanie nie była duża, zainteresowała się ona światem filmu i pracą jako aktorka. Pozwoliło jej to wystąpić na drugim planie w wielu francuskich filmach. W 2006 roku Mélanie zagrała główną postać Lili w dramacie "Je Vais Bien, Ne T'en Fais Pas", gdzie pokazała swoje umiejętności aktorskie. Krytyka i publiczność ciepło przyjęła film, a przede wszystkim Mélanie, która w 2007 roku została za ten występ wyróżniona Cezarem jako najbardziej obiecująca aktorka. Mélanie jest znana polskiej publiczności z drugoplanowej roli Laetitiy w obrazie Cédrica Klapischa "Niebo nad Paryżem". Zaczęła cieszyć się zainteresowaniem nie tylko francuskich twórców. W 2009 roku wystąpiła u Quentina Tarantino w "Inglourious Basterds".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 lutego 1983

miejsce urodzenia: Paryż, Francja

wzrost: 157 cm

Cezar
Zdobyła 2 nagrody Cezar, 4 inne nagrody oraz 3 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż (od 2013), syn Léo (ur. 30.09.2013)
Początkowo to ona miała wcielić się w rolę Diane w filmie "Sekretna obrona", jednak ostatecznie postać zagrała Vahina Giocante.
2 maja 2011 roku ukazał się jej debiutancki album pt. "En t'attendant".
Ma młodszego brata Mathieu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Typ bardziej twardej kobiety niż seksbomby. Aktorsko OK

Na siłę lansuje się pseudo gwiazdki typu Megan Fox i inne tandety, jakie to one nie są super śliczne seksbomby i tak dalej. A prawda jest taka że Melanie Laurent bije je wszystkie na łopatki. Prześlicznie naturalna aktorka o zniewalającym uśmiechu i pięknych głębokich oczach. Z taką kobietą mógłbym żyć do końca swoich...

więcej

Nie rozumiem słów krytycznych wobec tej aktorki. Jest piękna, jej wprost urocza typowo
francuska uroda rzuca na kolana. Dla mnie odkrycie aktorskie tego filmu. Świetny był
również pułkownik Landa. Widać z tego, że mamy w Europie naprawdę świetnych aktorów.
Trzeba ich promować a nie zachwycać się tylko...

i nietuzinkowa uroda.

córka Emmanuele Seigner.