Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

wyglad to nie wszystko, najważniejsze jest to, aby być dobrą aktorką. Niestety, talent Zety-Jones jest mierny. Nie mogę na nią patrzeć.

menshikov

Subiektywizm, zamiast argumentów?
Talent jest jej mierny?? Cóż niby nie podoba Ci się w jej grze? Jest naprawdę niezła, a nie tylko ładna!
Jaką złą rolę miała? To jedna ze zdolniejszych aktorek, a wspaniała uroda tylko to uzupełnia. Aktorki powinny być ładne i zdolne, a ta to łączy wspaniale. Jedna z niewielu, która ma dużą dozę erotyzmu, bez rozbierania się, a oprócz Bacall i aktorek tamtego czasu niektórych, ile współczesnych to potrafi? Poza tym taką Maskę Zorro, będącym filmem nad wyraz żenującym ratuje właśnie Catherine. Jasne że masz prawo do swego zdania, ale czemuż to nie możesz go poprzeć argumentacją?

użytkownik usunięty
Arrakin

wolnosć słowa
błagam Cie, bo już któryś raz do mnie piszesz. Nie bede ci tłumaczył dlaczego za nia nie przepadam, bo trwało by to za długo. WOLNOŚĆ SŁOWA - kazdy może powiedzieć co chce wiec sie odczep. Nie kżdy musi lubiec zete jones.

To jest grupa DYSKUSYJNA?????????!!!!!
Taaaa- ale grupa dyskusyjna tak się nazywa bo różni się od poglądów wypisywanych na murach i ma, z założenia chłopcze, popierać tezy argumentacją. Nie wiedziałam iż już do Ciebie pisałam, nie popatrzyłam na nick- teraz wiem, gawlinski, i nie będę, bo Ty nie masz argumentacji widocznie, tylko po co w takim razie piszesz na grupę DYSKUSYJNĄ???????? Ten portal właśnie przez takie teksty, typu:"on jest głupi", "kocham tego aktora, ma takie cudowne oczy", "ona jest beztalenciem"("ale nie wiem czemu, tak przeczytałam w jakiejś gazecie i powtarzam"- należałoby dodać) nie ma wysokiego poziomu, a mogłaby być naprawdę fajna i możnaby podyskutować tu o filmach. No cóż- koledze nie wierzyłam że tu większość nie ma swego zdania! (bo aby mieć należy mieć argumentację).

użytkownik usunięty
Arrakin

zgadzam sie z toba i kolega gawlinski czy jak mu tam nie umie powiedziec dlaczego jej nie lubi a tacy ludzie są ciężcy =/ Catherine gra swietnie co pokazala w ''Chicago''. ale ogolnie nie rozumiem skoro jej nie lubi to po co tu wchodzil ???? =/

użytkownik usunięty
Arrakin

Kompletnie się z tobą zgadzam.Po co rozpoczynać dyskusję, nie mając argumentów?A z resztą Zeta-Jones jast nie tylko piękna , ale także wspaniale gra.

menshikov

Masz troche racji. Choćby w "Terminalu" jej gra nie powala, trochę jej nie wyszło, ale może dlatego, że cała ta postać została nieco zignorowana przez reżysera. Natomiast w "Chicago" była rewelacyjna-idealnie wpasowała się w klimat tej epoki i to ona jest siłą napędową tego filmu. Także z tym aktorstwem to różnie bywa, mimo to ją lubię, bo ma jakiś magnetyzm w sobie. Ale nie oglądałam "Trafficu". Jak tam wypadła? Bo podobno całkiem niźle.

użytkownik usunięty
Shoshanna

Skoro tak beznadziejnie gra to dlaczego dostała Oscara?!?!

Moim zdaniem nie jest beznadziejna. Jest dobra aktorka a do tego piekna kobieta. Jest znajomi z planow zawsze mowili ze jest sympatyczna i fajnie sie z nia pracuje. mysle ze nie warto kogos oceniac jak sie go osobiscie nie zna

Chcialam sprostowac ze wczasie krecenia terminala Zeta - jones byla troche podlamana.... a tak na marginesie to ja bardzo lubie za to ze umnie dobierac sobie role (i wie jak je zagrac min. Chicago) wie jak dązyc do celu, ktory sobie w życiu postanowila i za jej slna wole.

użytkownik usunięty
sara1500

wiesz co? Sam jesteś mierny!

Moim zdaniem Catherine jest bardzo piękną kobietą - nie tylko jeśli chodzi o urode, ale również o ten wewnętrzny blask i uśmiech. Poza tym jest świetną aktorką, co pokazała nie tylko w "Chicago", ale również w "Ulubieńcach Ameryki" w zasadzie parodiując życie gwiazdy filmowej. I jeszcze jedno: jeszcze nie słyszałam o jakiejś aferze miłosnej związanej z nią albo żeby sie rozwodziła kilkanaście razy na rok. To zdecydowanie moja ulubiona aktorka

magdahom

No i własciwie nic dodac nic ujać. wspaniała kobieta, świetna aktorka. nie zgadzam sie z rzekomą "marnością jej talentu", absolutnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones