Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,3
90 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

Który lepszy ??

1. Jako aktor.
2. Z wyglądu.

1. Obydwoje są nieźle, ale Ryan jakoś lepiej gra :) Wg. mnie
2. Chris młodszy jest, ale Ryan też się nieźle prezentuje i ma niezłą żone :)

Logan_Cole

1. Jako aktor: remis ;D
2. Z wyglądu - O-Mój-Boże, Chris. Uwielbiam. Oczywiście Ryan tez przystojny, ale jakoś mi nie podchodzi ;] Chris za to mi przypomina kogos w realu. A raczej może na odwrót? Dlatego on ;]

joashia

Chris Evans ! <3
Reynolds się chowa do niego.

Sweeta

Chris Evans zdecydowanie!

użytkownik usunięty
Logan_Cole

Chris Evans oba punkty

Logan_Cole

Reynolds!! Jest przystojniejszy i wydaje mi się że lepiej gra. Choć Chris też jest niezły i z wyglądu i gry aktorskiej to i tak wybieram Reynoldsa. ; ]

Ruby_Angel

Co to jakieś porównanie głównych rywali do tytułu aktora z największą liczbą ekranizacji komiksów na koncie? Czy tak się tylko zabawnie złożyło? Żeby było w temacie, to chyba wolę Chrisa, na tyle, na ile obu znam, wydaje mi się jakiś mniej mdły (można to od biedy podciągnąć pod obie kategorie).

Logan_Cole

Nawet lubię Ryana, ale Chris jest nie tylko przystojny, ale i utalentowany.
Zaś Reynolds jest zbyt słodki i jakoś tak żadna jego rola nie była dla mnie zbyt poważna. Musi jeszcze udowodnić, że potrafi być kimś innym niż śmiesznym. Może uda mu się jako Green Lantern.

Logan_Cole

w obu przepadkach: Ryan Reynolds.. sorry :)

Logan_Cole

"Obydwoje są nieźle, ale Ryan jakoś lepiej gra" - obydwoje? to który z nich jest kobietą??

Logan_Cole

1.Nieco lepszy Ryan Reynolds
2. Chris Evans zdecydowanie
jak widać u mnie jest remis

Logan_Cole

Hm...ciężko będzie, ale moim zdaniem oboje są obiecującymi aktorami. Ale jednak minimalnie jestem za Reynolds'em (:

Logan_Cole

1. Ryan Reynolds (zdecydowanie !!! )
2. Ryan Reynolds

I wcale nie dałabym temu panu oceny 10, oj nie. Chyba, że w końcu zagrałby w dobrym filmie.

Logan_Cole

Według mnie lepszy jest Ryan Reynolds,
choć Chris Evans też się źle nie prezentuje :D

22madzia221

Chris Evans w 100 % ładniejszy , aż miło się go ogląda <333
Ale po głębszym zastanowieniu sądzę że Ryan Reynolds jest trochę lepszym aktorem ;D

blackberry123

I ten sympatyczny i ten ;-)

Logan_Cole

Zdecydowanie Chris!

Reynolds taki troche pedałkowaty lalusiowaty i jakos sztywno gra swoje role, bardziej nadaje sie na komedie niz te sensasyjne, chociaz wyjatkowo fajnie zagral w Amityville House. Zas Evans, ma w sobie cos, wydaje sie taki skromny, utalentowany, gra w filmach z pasją cos jak Jake Gyllenhaal, no i ten jego usmiech... powalajacy! :)

Stawiam na Chrisa Evansa, zdecydowamie!! :)

Logan_Cole

Oczywiście, że Reynolds! Jest lepszym aktorem w.g. mnie oczywiście. Może dlatego, że widziałam więc filmów z nim niż z Evans'em. W każdym radzie bardziej mnie przekonuje jego gra aktorska :P No i jego wygląd... no kurcze jest baaardzo przystojny :D

Logan_Cole

ale porównanie... nie mam decyzji ;D Obydwaj Cudowni ;* ;*

Logan_Cole

1.Nie wiem bo jestem facetem:D
2.Chris Evans

Logan_Cole

Chris ma takie piękne rozmarzone oczy <3

Logan_Cole

Zdecydowanie Chris Evans :)

Logan_Cole

Reynolds 4ever

Logan_Cole

zdecydowanie Chris ( a co do żony to już jej nie ma bo się rozwiedli )

Logan_Cole

1. Ciezko powiedziec, chociaz ostatnio w Change-Up Ryan zapunktowal u mnie, to ma minus za Zieloną Latarnie. Ale chyba i tak wygrywa, minimalnie :P
2. Tutaj ocene pozostawiam wam kochane kobitki :)

Logan_Cole

Oczywiście,że Chris jest lepszy.Lepiej gra i na prawdę gościa lubię.

użytkownik usunięty
Logan_Cole

W obu przypadkach Ryan ;)

Logan_Cole

Chris Evans !!!!!!!!

panika1

Po równo:):)

Logan_Cole

nie umiem ich porównać obaj są świetni . Xd choć Evans troszku przystojniejszy :*

Logan_Cole

1. Chris!
2. Chris <3

Logan_Cole

1. za grę aktorską daję po równo
2. ale pod zględem wyglądu to zdecydowanie wygrywa Chris Evans, po prosu uwielbiam go...

Logan_Cole

Ciekawy temat, obydwoje się wydają lepiej pasować do ról komediowych, uważam jednak że Chris jest bardziej elastyczny w rolach bardziej poważnych jako Kapitan Ameryka wydaje mi się że wypadł świetnie, komórce czy sunshine, natomiast bardzo zabawnie jako Johnny Storm i komedia nie dla idiotów, Ryan moim zdaniem tylko i wyłącznie komedia jako zielona latarnia nie podobał mi się, w Blade był z niego ubaw i tyle ;p A jeśli chodzi o wygląd to niestety ale uważam że Chris lepiej się prezentuje, np. w różnych fryzurach, włosy króciutkie długie lub średnie każda mu pasuję i mimo że ma spore zakole to jednak jakby tak zostały było by super nawet nie wyobrażam Sb go bez nich, miejmy jednak nadzieję że to nie łysienie a układ korzeni na głowie ;p, natomiast Ryana Sb nie wyobrażam we włosach ściętych na ósemkę ;p Pozostaję jeszcze muskulatura pod tym względem remis, Chris zarówno jak i Ryan do ról w których wymagane są większe mięśnie nabywają ich ;p Ale obydwa punkty dla Chrisa przydałby się jeszcze jakiś naprawdę dobry film z nim ;p

Logan_Cole

obydwoje sa kiepscy, ale reynolds jest leszym aktorem chociaz przez swoje doswidczenie

Logan_Cole

Nie umywa się do Reynoldsa. I wybiera lepsze role niż Ryan :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones