Chris Hemsworth

8,3
83 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

ale widziałam zwiastuny filmu i przyznaję,że jest wręcz idealny!!! świetnie wygląda i znakomicie pasuje na mojego ulubionego nordyckiego boga...

jag0da

Właśnie wróciłam z kina, wygląda IDEALNIE!

sha_ik

a jak film? pytam,bo ja nie miałam jeszcze okazji go zobaczyć...a strasznie mnie interesuje...pozdrawiam :-)

jag0da

To zależy, czego się spodziewasz. Jeśli nastawisz się na ambitne dzieło, to się rozczarujesz, jeśli na czystą rozrywkę - powinnaś być zadowolona. Film w swojej klasie jest przyzwoity (oceniłam na 6): niezły scenariusz, fabuła trzyma się kupy, piękne efekty i scenografia, przyzwoite aktorstwo. Przy czym jest to bajka, trochę z przymrużeniem oka, ale bajka. Zdecydowanie bliższa komiksowi niż mitologii nordyckiej. Fani mitologii skandynawskiej mogą być zawiedzeni. Chris spisał się znakomicie. Osobiście stawiałam na Alexandra Skarsgarda. Wydawało mi się, że nikt nie pasuje lepiej do tej roli niż Skars. Jednak muszę przyznać, że Chris i wygląda zabójczo i aktorsko całkiem nieźle mu poszło. Podsumowując - bez fajerwerków, ale dobrze się bawiłam. Pozdr :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones